רמי פיינשטיין "YOU"

שם האומן: רמי פיינשטיין

שם השיר: "YOU"

רמי פיינשטיין, זמר–יוצר בעל הגשה ייחודית אשר עובר דרך מוסיקלית ארוכה ומרשימה אל לב הקהל שלו ומופיע ברחבי הארץ ובחו"ל, משחרר לראשונה שירים חדשים באנגלית לקראת אלבום חדש רביעי . הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש "Would  That Be Enough" זכה כבר לעשרות אלפי צפיות והשמעות ברחבי הרשת. הסינגל השני מתוכו, You ,עוסק בשני אנשים שבוחרים אחד בשני/ה למרות ואולי גם בגלל המורכבות שכל אחד מהם מביא עמו. רבים מדברים בתקופה זו על האתגרים שהקורונה מביאה גם לזוגיות ועל כך שצפוי גל גירושים לאחר שהכול יסתיים. על הרקע הזה, השיר עוסק בבחירה שאנשים בוחרים בכל פעם מחדש האחד בשני. הקליפ לשיר צולם באוגנדה על גג המשקיף על עיר הבירה קמפלה.
 
לפני כמה חודשים נבחר רמי לטוס לאוגנדה במסגרת פרויקט WANJI להיות מנטור לזמרים יוצרים מקומיים בסמינר ייחודי של אמנים מתחומים שונים. שיתוף הפעולה הוליד מופע משותף שהתקיים בתיאטרון הלאומי של אוגנדה. הרעיון לכתוב אלבום באנגלית נולד כאשר רמי הוחתם בלייבל מקומי בשיקגו. שיתוף הפעולה בסופו של דבר לא יצא לפועל בגלל קשיים כלכליים של החברה ורמי חזר לישראל והחל לעבוד על האלבום כאן.
 
ב-7 השנים האחרונות הוא מופיע עם שיריו גם בטורים בארה"ב במועדונים וגם בקהילות היהודיות. רמי נולד בארה"ב למשפחה אמריקאית אך עד עכשיו מיעט לשיר באנגלית למעט השיר " Something Amazing" שהוציא והפך ללהיט ויראלי בקרב כל הישראלים שעבדו בעגלות בארה"ב. מדובר באלבום אישי מאד אותו הפיק בעצמו, לקחו בו חלק נגנים מהשורה הראשונה בישראל: יוסי פיין, איתמר מאירי, איתן רז, ארקדי דוכין, יובל מסנר ועוד רבים וטובים. האלבום התאפשר בזכות פרויקט מימון המונים מוצלח. זאת הפעם השנייה שהקהל של רמי מחזיר לו אהבה ותומך בפרויקט מימון לאלבום שלו. 
חזור לרשימה המלאה