חנן בן סימון "Unhappy Bride"

שם האומן: חנן בן סימון

שם השיר: "Unhappy Bride"

 מילים ולחן: חנן בן סימון
 הפקה, עיבוד, ביט ותכנותים: שמעון טל | חנן בן סימון 
 
Bride Unhappy הוא סינגל ראשון מתוך פרויקט חדש (Party Tears) של חנן בן סימון ושמעון טל. שיתוף הפעולה בין חנן לשמעון נולד מנקודת מפגש של תשוקה למוסיקה, החלפת רעיונות והשראה. הקו המנחה היה ליצור מתוך ״אזור של גאונות״, תוך שיתוף מלא של אנשים יצירתיים. לשיר תרמו מכשרונם גם נגני המקלדת והמוזיקאים המבריקים - יונתן דסקל ושרון ברנטמן .
 
השיר מדבר על קשר לא מוצלח שנפרם ברגע האמת, ונחגג בריקוד פרידה. פגיעות וכוח, פופ ומורכבות, דמעות ומסיבה, זהו הדי.אן. איי .Party Tears של Unhappy Bride הוא הכניעה לאחר ניסיון לשלוט בדברים שמחוץ לשליטתינו. נתתי את כל מה שיכולתי, עכשו הגיע הזמן לרקוד את זה ולתת לעולם להתנהג כפי שהוא מתנהג.
 
בן סימון, זמר, מלחין ואמן רב תחומי, בוגר לימודי קומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים ובעל תואר שני בפרפורמנס ומדיה אינטראקטיבית מברוקלין קולג׳, ניו יורק, פעיל בזירות מגוונות בעולם המוסיקה בשנה האחרונה הציג אופרה טלויזיונית (במיוחד לימי קורונה) בשם
The Weather Channel שהוקרנה לקהל הישראלי, הקוריאני והאמריקאי, מופיע באופן תדיר בניו יורק עם קבוצות אלתור בשירה ותנועה ושחרר פרוייקט אינטרנטי של שירים וקליפים מחדר השינה. בשנת 2016 שחרר את אלבום הבכורה  Toy Store (בהפקת רע מוכיח) שזכה לאהדת המבקרים והושמע בשלל תחנות הרדיו בישראל. ב 2012 הגיע לגמר העונה הראשונה של  The Voice ישראל.
 
שמעון טל, מפיק תקליטים, מיקסר יוצר ומוזיקאי, לקח חלק בלמעלה מ-100 תקליטים ובעוד אינספור יצירות של מוזיקאים בארץ ובעולם. בין האמנים איתם עבד: דני סנדרסון, הדג נחש, לולה מארש, טיפקס, יוסי פיין, רוקפור, נקמת הטרקטור, אסף אמדורסקי, ברי סחרוף, תעני אסתר, why?, ליסה ז׳רמן, גרדן סיטי מובמנט, אפריים שמיר ועוד. בשנים האחרונות שמעון לוקח חלק פעיל בניהול אולפני אנובה, אותו הפך למקום מושבו, ומשם ממשיך להפיק ולבשל שירים ויצירות וללות אמנים בכל התהליך. 
 


חזור לרשימה המלאה