אייל עצמון "הצילו"

שם האומן: אייל עצמון

שם השיר: "הצילו"

מילים ולחן: אייל עצמון
 
לאחר שנים של עשייה מאחורי הקלעים כסאונדמן של קורין אלאל, דני בסן, יושי שדה, חמי רודנר, ערן צור, אלון עדר ועוד רבים וטובים ועשייה גם על הבמה (כחלק מהרכב "הרוכבים") הגיע הרגע של אייל לעבור לבדו לקדמת הבמה.  החיבור לאייל ולמוזיקה החל בגיל צעיר, מוזיקה תמיד ליוותה אותו, בכל שלב ושלב בחיים, עוד בילדותו בנאשוויל שם ספג את היסודות של מוזיקת הפולק והקאנטרי לצד מוזיקה ישראלית שהייתה חלק בלתי נפרד מילדותו. ודרכה אייל מספר את סיפור חייו, שחלקים גדולים מתוכו הם גם סיפור חיינו.
 
"הצילו" הוא סינגל שמביע ביקורת על החברה שבה אנו חיים, חברה שבה סיגלנו לעצמנו מנגנוני התעלמות ממצוקתו של האחר. אי אפשר להתעלם מההפקה המוזיקלית העשירה של השיר, חדי האוזן יוכלו למצוא בשיר מנדולינות, בוזוקי, גיטרות, כלי הקשה, פסנתר, כינור, ויולה ועוד.
 
בתקופה האחרונה ולמרות אתגרי הקורונה אייל מקפיד להופיע על בסיס שבועי, המפגש שלו עם הקהל, השיתוף של הקהל עם סיפור חייו לצד היצירה שלו הם חלק בלתי נפרד מהדרך שהוא עושה ובה הוא מאמין. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של אייל עצמון ולהתעדכן בהופעות הקרובות שלו ולהגיע לאחת מהן, להכיר אותו ואת שיריו מקרוב ולקחת חלק בדרך שהוא עושה בימים אלו.

חזור לרשימה המלאה