• דף הבית
  • שיתוף פעולה אווירי: מד"א ו- PassportCard חתמו על הסכם

שיתוף פעולה אווירי: מד"א ו- PassportCard חתמו על הסכם

מד"א ו- PassportCard חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי. מד"א יעניק שירותי ליווי רפואי בהטסות רפואיות למבוטחי  PassportCard השוהים בחו"ל ויסייע בניהול אירועים רבי-נפגעים בחו"ל
 
* מנכ"ל מד"א, אלי בין: "שיתוף הפעולה עם חברת PassportCard מהווה בשבילנו הזדמנות להרחבת פעילות הארגון לחו"ל ושמירת חיי אזרחי ישראל גם מחוץ לגבולות המדינה" מגן דוד אדום וחברת ביטוחי הנסיעות לחו"ל PassportCard מדווחים כי חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו מד"א תסייע ל- PassportCard בניהול אירועים רפואיים מורכבים למבוטחי החברה השוהים בחו"ל. מגן דוד אדום הינו ארגון ההצלה הלאומי של ישראל ופועל בין השאר כארגון הצלב האדום הישראלי. הארגון מסייע בפעילות הומניטרית למדינות רבות בזמן אסון, דוגמת רעידות האדמה בנפאל ובהאיטי וקורבנות הצונאמי. 
 
PassportCard עוסקת בביטוחי נסיעות לחו"ל, והיא כיום הגוף הביטוחי המציג את הצמיחה המהירה ביותר בענף הביטוח בישראל. החברה פועלת כיום בישראל, ובגרמניה וקנדה בשיתוף עם תאגיד הביטוח העולמי Allianz. שני הארגונים החליטו על חתימת שיתוף פעולה אשר יאפשר מתן סיוע רפואי ללקוחות PassportCard השוהים בחו"ל בצורה המיטבית והמהירה ביותר, זאת ללא קשר לסיוע ההומניטרי שמד"א ימשיך להעניק בעת אסון לאומי למדינות העולם. שיתוף הפעולה כולל, בין היתר, הטסות רפואיות, הפעלת Air Ambulances, ליווי רפואי אווירי, סיוע רפואי למבוטחי החברה השוהים בחו"ל, וניהול רפואי של אסונות ופיגועי טרור גדולים בחו"ל, בהם מעורבים לקוחות החברה. הלכה למעשה, במסגרת שיתוף הפעולה במידה ויוחלט על ידי PassportCard כי יש להעניק סיוע רפואי לפצועים בחו"ל, יישלח רופא או פראמדיק של מד"א למקום האירוע בחו"ל, יעניק טיפול רפואי ראשוני וילווה את הפצוע לארץ בטיסה. בהגיעם לארץ, אמבולנס של מד"א יפנה את הפצוע מנמל התעופה לבית החולים. שיתוף הפעולה בין מד"א ל- PassportCard החל כבר באפריל 2015 בעת הטיפול בנפגעי רעידת האדמה בנפאל והגיע לשיא עם הטסתם ארצה של תינוקות הפונדקאות ובני משפחותים. שתי החברות שיתפו פעולה גם באירוע הטרור בטורקיה, במרץ 2016, והוציאו במשותף שני מטוסי אמבולנס לחילוץ הנפגעים הישראלים והחזרת מבוטחיPassportCard  ארצה תוך פחות מ- 12 שעות. 
 
יואל אמיר, מנכ"ל PassportCard: "שיתוף הפעולה עם מד"א מבטא את הדאגה הבלתי מתפשרת שלנו למתן מענה איכותי ובזמן אמת לצרכים הרפואיים של לקוחותינו בעת שהותם בחו"ל, וביתר שאת בעתות חירום רפואי. אין ספק, כי שיתוף פעולה שכזה מרחיב את מעגל השותפים העסקיים שלנו ותומך בצמיחה המואצת של PassportCard בישראל, כמו גם בפעילותה העסקית בחו"ל כאחד."
 
 מנכ"ל מד"א, אלי בין: "מגן דוד אדום פועל במלוא המרץ להענקת סיוע רפואי בכל זמן ובכל מקום. כחלק מהלך רוח זה הארגון מעניק סיוע הומניטרי למדינות בעת אסון לאומי, כגון צונאמי ורעידות אדמה. שיתוף הפעולה עם חברת PassportCard מהווה בשבילנו הזדמנות להרחבת פעילות הארגון לחו"ל ושמירת חיי אזרחי ישראל גם מחוץ לגבולות המדינה. אנו מודים על הזדמנות זו ונעשה כל שביכולתנו להפקת המרב משיתוף פעולה מבורך זה".