האנג'לסי "I Worry"

שם האומן: האנג'לסי

שם השיר: "I Worry"

"I WORRY" הוא השיר הראשון מתוך אלבומם השני, החדש והמצופה של האנג'לסי, שיראה אור בחודשים הקרובים' כארבע שנים לאחר צאת אלבומם המצליח Exit Inside. רותם בר אור, סולן הלהקה והכותב: "נרדמתי עם הלחן , התעוררתי עם המילים בראש. זה שיר על הרגע שאני מבין, בכל פעם מחדש, שאני אדם אחד בעולם מלא בני אדם, עם עולם משלהם, רגשות ומחשבות משלהם, ושהעולם בסך הכל בסדר איתי. בקיצור, זה שיר של הכרת תודה".
 
את הקליפ לשיר ביימה וצילמה ליטל גוראי וערך יובל ארצי. הרקדנית והשחקנית שמככבת בו היא מרים רובינוב. האנג'לסי נוסדו בשלהי שנת 2011. בשנת 2012 התגלגל במקרה אלבום הדמו שלהם לישיבת הפלייליסט של גלגל"צ ומתוכו שולב, ביוזמת התחנה, השיר Dreamer שנוגן רבות ברדיו עוד טרום צאת אלבום הבכורה. משם החל סיפור הנסיקה המטאורי שלהם. הלהקה פיתחה את הצליל הייחודי שלה תוך שימוש בכלים קלסיים בקומפוזיציות מקוריות, ותוך שימוש רב בקולות וכלי הקשה, כדי להחמיא ולטעון בחיות אנרגטית את העומק ולעתים העצבות שישנם בשירים.
 
אלבום הבכורה Exit Inside נבחר לאלבום השנה במספר מצעדים שונים, יחד עם השיר The Call מתוכו, אשר שובץ ברשימת שירי השנה במצעדי סיכום ישראלים רבים, כמו שירים נוספים מתוכו שנוגנו רבות בכל כלי המדיה השונים. האלבום לווה בהופעות מלאות עד אפס מקום בכל רחבי הארץ, ובסיבובי הופעות ברחבי אירופה, בין השאר בכמה מהפסטיבלים הגדולים בעולם, במהלך השנים האחרונות.
 
לאחרונה הפחיתה הלהקה מעומס ההופעות שלה על מנת להתרכז בסיום האלבום החדש. לשאלת מועד יציאת האלבום עונה רותם "you can't hurry love"
 
חברי הלהקה: מאיה לי רומן (ויולה), אורי מרום (קלרינט(), מעין זימרי ואודי נאור (תופים) וגל מאסטרו (קונטרה בס).
חזור לרשימה המלאה