שלי פרל "WISHES"

שם האומן: שלי פרל

שם השיר: "WISHES"

 מילים: שלי פרל וקסם פיין 
 לחן: שלי פרל וסול פופקין
עיבוד והפקה מוזיקלית: סול פפקין 
 
שלי פרל מוזיקאית, יוצרת מבצעת ומפיקה, בת 22. בימים אלה לקראת שנה שלישית ואחרונה ברימון. כבר בתיכון הקימה להקת קאברים שהופיעה על במות רבות וחיממו אמנים כמו יובל דיין, קובי אפללו ועוד...פרל שירתה שנתיים בלהקת פיקוד המרכז ולהקת חייל האוויר. בזמן שירותה הצבאי שינתה פאזה ולמדה פיתוח קול בשיטה אחרת ממה שהכירה (בילדותה למדה פיתוח קול קלאסי) ונפתחה לז'אנרים חדשים. היא נשאבה בטבעיות לעולם הR&B סול והחלה לעצב את זהותה האומנותית. מיד לאחר הצבא החלה ללימוד ברימון במסלול הפקה וביצוע, שם נפתחה לעולם הפקה מוזיקלית והתאהבה.
 
במאי האחרון פרל שחררה בסטרימינג את אלבום הבכורה שלה BUTTERCUP אלבום משובח ומרענן בניחוח בינלאומי בשיתוף אמנים ונגנים מוכשרים ביניהם הראפר מתן איילנד, רועי אביטל על המיקס וסול פפקין על ההפקה המוזיקלית.
 
WISHES סינגל הבכורה מהאלבום.  "השיר נכתב אחרי תקופה בה עבדתי מאוד קשה בכל אספקט בחיי. לימודים, עבודה מוזיקה, והרגשתי שהכל תקוע במקום, לא רק לי אלא גם לאלו שסובבים אותי. כולנו עובדים כדי להגשים משהו. חלום. בין אם הוא גדול או קטן. ולפעמים הדרך להגשמת החלום הזה קשה ומעייפת. ערב אחד ישבתי וכתבתי אותו כדי להזכיר לעצמי למה אני עושה את זה. שיר שמזכיר שחלומות מתגשמים ורק צריך לעבוד קצת קשה ולהאמין המון. שיר שיכניס בי מוטיבציה ובאותו המטבע יעזור לי ליהנות מהנוף והדרך..."
חזור לרשימה המלאה