שיר אורדו ״Always״

שם האומן: שיר אורדו

שם השיר: ״Always״

רגע לפני השקת אלבום הבכורה שלה וגיוסה לצה"ל במעמד של "מוזיקאית מצטיינת" (בנגינה בכינור ובשירת ג'אז), שיר אורדו מוציאה לאור סינגל נוסף  "Always",  סינגל רביעי (אחרי "קשורים", "בורחת" ו- "שוברת שתיקה"), והראשון באנגלית. בדומה לסינגלים הקודמים, נכתב והולחן על-ידי שיר. מדובר בשיר פופ-רך עוצמתי וקצבי, המלווה בקטעי נגינה בכינור וירטואוזים, המבוצעים אף הם על ידה.
 
"Always" קורא לקהל המאזינים של שיר לקחת את גורלם בידם, דווקא ברגעי אכזבה, תסכול ותחושת כישלון. זהו שיר מלא באופטימיות מתפרצת ובאמונה, ומתחילתו ועד סופו הוא מעביר תחושות של כוח ושליטה.
 
"קשורים" הוא אלבום פופ-רך בהפקת ליאור שושן ואודי תורג'מן, המשלב שירים מקוריים של שיר, קצביים ובלדות, בעיבודים אקוסטיים ואלקטרוניים, עם השפעות קלות ממחוזות המוזיקה הקלסית והג'אז. באלבום מנגנת שיר בכינור, גיטרה ו-ויולה וכמובן – שרה. הכל, בביצוע אלגנטי, נקי ומדויק, המאפיין כל-כך את שיר, כזמרת וככנרת.
 
שיר אורדו היא מוזיקאית ייחודית רב-תחומית. על אף גילה הצעיר (18) שיר צברה הישגים נכבדים בתחום המוזיקלי, בוגרת התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה ומגמת מוזיקה קלסית בתיכון הארצי לאמנויות "תלמה ילין". היא השתתפה, כאמנית אורחת בעשרות הופעות בארץ ובחו"ל, אירועים בבית הנשיא, בטקסים ממלכתיים, במופעי התרמה והוקרה בפריז ובברלי הילס, וכן הופיעה לצד אמנים מובילים כדוגמת מתי כספי, יהורם גאון, שלמה גרוניך, דוד ד'אור ומשה פרץ. החשיפה התקשורתית הראשונה של שיר, התרחשה בשנת 2013, כשהשתתפה בעונה השנייה של 'בית הספר למוזיקה' (בהיותה בת 13).
 
מופע ההשקה: 2.11.2017 (יום חמישי), שעה 20:00, ב"בר גיורא" החדש, במופע תבצע שיר את כל שיריה המקוריים לצד "קלסיקות" בעיבודים חדשניים וסוחפים.
חזור לרשימה המלאה