שירן סעיד "Chicken skin"

שם האומן: שירן סעיד

שם השיר: "Chicken skin"

כתיבה והלחנה: שירן סעיד
עיבוד והפקה: אוהד ארגמן 
 
סינגל בכורה מתוך אלבום הבכורה של שירן סעיד "Say something real" נכתב ממקום של בריחה ומסמל את תחילתה של ההתעוררות, אבל "Chicken skin" יכולה להיות גם דמות וגם תחושה, הכל תלוי בזווית ממנה אתם בוחרים להתבונן. קולה הייחודי והכנות הגדולה של שירן סעיד הם המפתח העיקרי ביצירה שלה, דרך קולה העמוק ניתן לחוש את רגשותיה נשלפים מגופה, עם או בלי רצונה ומתפזרים בחלל החדר. במהלך לימודי הפקה מוזיקלית ששירן החלה ב-2010 היא גילתה באופן די מקרי, את קולה הייחוד ומאז היא עוברת תהליך ארוך, עמוק וקסום של התבשלות אישית שבמהלכה הוציא פרויקט דיגיטלי של 4 שירים שנקרא "Point zero" פרויקט שעבדה עליו באופן עצמאי וקיבל ביקורת מפרגנת ב- NRG.
 
בעקבות פציעה בברך שפגע בכושר העבודה שלה, שירן חזרה לגור בבית הוריה בשנתיים האחרונות. בזכות המעבר של שירן ניתנה לה ההזדמנות לפשפש במחברות הישנות, לחוות מחדש חוויות ילדות, ובעיקר ניתנה לה השקפה חיצונית על החיים שחוותה בעיר הגדולה אליה הגיע בזוג ויצאה כפרד, מה שהוביל לסגירת מעגל תוך עבודה על אלבומה שצפוי לצאת בקרוב.
 
אחרי שהופיעה במתכונות אקוסטיות ברחבי הארץ וגם ברחוב, זה הזמן שלה לבקוע מהביצה. שירן מופיעה גם הופעות סולו אקוסטיות וגם הופעות הרכב. הופעה אקוסטית קרובה: ב-3/7 אורבנו, יפת 11, תל אביב בשעה: 22:00
 
האלבום "Say something real" הוא אלבום אקלקטי, רב גוני, מבוסס על הרכב חשמלי וצבעים אלקטרונים ששם את הקול והגוון המיוחד שלה בפרונט, מכניס את המאזין לשיחה הפנימית של שירן על הרצון לצאת מהתלות ולהיות כנה יותר, חופשיה יותר, טבעית יותר, הבנה שתמיד יש פער בין מי שאנחנו רוצים להיות לבין מי שאנחנו באמת והשלמה עם המקום הזה. 
 

 

חזור לרשימה המלאה