רבקה זהר "Your Ghost"

שם האומן: רבקה זהר

שם השיר: "Your Ghost"

סינגל ראשון מתוך פרויקט חדש שבדרך רבקה זהר, מוציאה את השיר "GHOST YOUR" במקור, דואט של מייקל סטייפ (סולן REM ) וכריסטין הירש, כסנונית ראשונה מתוך פרויקט חדש ומסקרן שילווה במופע מיוחד - "איזה אושר" המופע מייצג תחנות בזמן, מתוך חייה של רבקה מנקודות השפל עד לאושר הגדול.
 
הרצון של רבקה למשהו חדש, אחר, הביא לעשיית הפרויקט החדש שכולל בתוכו אלבום ומופע שמציגים את כל הנקודות המשמעותיות בחייה, מהעבר ועד להווה, מההתמכרות, המאבק ועד ליציאה מעבדות לחרות ומאפילה לאור גדול. השיר GHOST YOUR נבחר ע"י רבקה אחרי שנה של חיפושים לחומרי האלבום החדש שלה שמורכב בחלקו מקאברים ובחלקו משירים חדשים שלה שכתבה יחד עם לירון לב, שותפה ליצירה בשנים האחרונות.
 
הפעם את השירים מבצעת רבקה לבדה ואילו העיבודים וההפקה המוסיקלית הופקדו בידיו המוכשרות של לירון לב. השיר זוכה לביצוע עדין ומרגש, שקט אך עוצמתי מאד ומדגיש את יכולותיה הווקאליות שרק הולכות ומשתבחות עם השנים.
 
מופע הבכורה ייערך בהיכל התרבות, במסגרת פסטיבל ראשון לציון ב 27/9/18 אורחת מיוחדת: מירי מסיקה.
 
המופע משלב בתוכו את הקלאסיקות של רבקה, קאברים מפתיעים ושירים חדשים. המופע מלווה בווידאו ארט מושקע אשר הופך את חווית המופע לשלמה ומדויקת. כיום, בגיל 70, רבקה היא אחת מהזמרות שהטביעו את חותמן במוזיקה הישראלית עם רפרטואר עשיר ומגוון של שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל, היא חלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי. 
חזור לרשימה המלאה