קרלי פיירברן ויוסי שופן "The Captain"

שם האומן: קרלי פיירברן ויוסי שופן

שם השיר: "The Captain"

קרלי פיירברן ויוסי שופן, זוג מוסיקלי שסוחף אחריו קהל יודעי דבר מזה שנים, פורץ לראשונה אל תוך התודעה הציבורית עם אלבום חדש בהפקת אורי וינוקור ומופע דואו מחשמל ברחבי הארץ. קרלי, שכותבת ומבצעת את שיריה, שואבת אותנו אל תוך עולמה בחוויה אקסטטית וכמעט מכשפת. יוסי, המלווה אותה בנגינה ושותף בהפקת האלבום, מהווה קרקע ובסיס לציפור החופשית שאתו. כן, קרלי ויוסי הם זוג גם בחיים, הורים לילדה ומתגוררים בכרם מהר"ל.את החיבור המשלים והמיוחד הזה הם מביאים אל תוך השירים, בפראות מתפרצת, אהבה, חוויות של הורות ומסע, והופכים את החיים עצמם לחוויה מוסיקלית שלמה וחד פעמית. 
 
קרלי פיירברן נולדה וגדלה בסידני, אוסטרליה, מוסיקאית מלידה שבגיל 13 הופיעה בהיכלות תרבות ובתי אופרה כזמרת סולנית, חוויה שעם התבגרותה גרמה לה לזנוח את השירה, ולצאת למסע לגילוי היצירה העצמאית שלה. במהלך טיול ארוך להודו, ביצוע שלה בעברית לשיר "ואיך שלא" הפך ללהיט בקרב המטיילים הישראלים, והניצוץ בין קרלי וישראל החל את דרכו. שנה וחצי אחרי הטיול ההוא - הגיעה לישראל לביקור קצר, בו הבינה שהיא אמנם בלי תנאים ובלי בית אבל עם ידיעה בטוחה שהיא הולכת לשיר בישראל ולחיות בה. כך החלה את חייה כישראלית- מתפרנסת מהופעות רחוב ונודדת ברחבי הארץ, מתערה בתרבות ובתעשיית המוסיקה המקומית, עם הזמן הקימה הרכב משלה אתו השיקה אי פי וסיבוב הופעות ואף פתחה את מופעיו של אסף אבידן מספר פעמים. 
 
בתוך העבודה האינטנסיבית בהרכב נרקמה זוגיות מיוחדת בין קרלי ובין יוסי, הסאונדמן של הלהקה, שלימים הפך למפיק ולשותף המוזיקלי של בת זוגתו, יחד הם יצאו למסע מוזיקלי משותף בו חיפשו את הקול המיוחד להם והקליטו אלבום ביתי, יצאו במופע זוגי והביאו לעולם ילדה משותפת. קרלי ויוסי חיים כיום בכרם מהר"ל , שם הם יוצרים מוסיקה ומתמלאים בהשראה עמה הם יוצאים אל הבמה. בימים אלה הם עובדים על אלבום רשמי ראשון בהפקתו של אורי וינוקור, אותו ישיקו בחודשים הקרובים. ליידי&ג'ו מופע דואו.
 
קרלי – מילים ולחן, שירה, גיטרה, סינתיסייזר
יוסי – סאמפלר, לופר, גיטרה, דידג'רידו
חזור לרשימה המלאה