ענת מושקובסקי Loud And Clear

שם האומן: ענת מושקובסקי

שם השיר: "Loud And Clear"

מילים, לחן, עיבוד, שירה, רוהדס- ענת מושקובסקי
עיבוד נוסף- מנחם וולט, שוזין
הפקה מוזיקלית, סינתים, מיקס- שוזין
שירה נוספת- האחיות לוז (שירה ז' כרמל, יפעת זיו)
 
ענת היא זמרת, פסנתרנית, קלרינטנית, יוצרת, ומורה לפיזיקה ומתמטיקה בתיכון. ענת היא שליש מ"האחיות לוז", שרה קולות רקע באלבומו האחרון של יוני רכטר והופיעה אתו ברחבי הארץ, משתפת פעולה עם 3421 ,עוזי נבון, נורית הירש ועוד.
 
EP הבכורה שלה "Happy as a dog" הופק ע"י שוזין (3421 ,גשם, אסתר רדא) כלל ארבעה שירים מקוריים באנגלית, ולחן חדש לטקסט המוכר "ואולי" של רחל המשוררת זכה לביקורות מצוינות. גם בEP החדש Loud & Clear משתפת ענת פעולה עם היוצר הוורסטילי והמוכשר שוזין וממשיכה בדרכה הייחודית לספר את עצמה ואת מחשבותיה ולתרגם אותן למוזיקה.
 
"שירי פרידה הם לא תמיד עצובים. שיר הנושא של אלבום האיפי החדש הוא אחד כזה. כשנגמרת מערכת יחסים אנחנו צועדים אל תוך מרחב אינסופי של לא נודע. דברים קשים לרוב מתחבאים בתוכו. דברים כמו בדידות, בלבול, עצב, חור בלב. כאמור, השיר הזה מדבר על הצד היפה של הפרידה, הצד של ההתרגשות שממלאת אותנו במקביל לכאב הענקי. הצד שמודע לאי הודאות ששוטפת אותנו, אבל מתרגש לקראתה . בלי הצד היפה הזה של פרידות לא היינו שורדים אותן, לא היינו יוצאים לחפש שוב אח "כ, לא היה לנו אומץ להיפרד מלכתחילה."
 
מושקובסקי שרה" I want to brighten up your days with music" וזה בדיוק מה שהיא עושה בסינגל החדש שלה . לצד הטאץ' הקלאסי יש גם נימה עכשווית, ובתוך האור הבהיר יש גם נקודות אפלוליות. הוא שיר מורכב מבחינה רגשית. זאת אהבה, אבל יש בה ממד מניפולטיבי. "אני רוצה לגרום לך לראות את העולם דרך העיניים שלי", שרה מושקובסקי בפתיחה, אבל לקראת הסוף מוסיפה "אני רוצה להסתיר ממך את האמת על החיים". שני המשפטים האלה לא מתיישבים זה עם זה. 
 
 הופעת השקה חגיגית יום רביעי 23/10 ,ספייס (התדר, בית רומנו) אורח: שלומי שבן
חזור לרשימה המלאה