ענת מושקובסקי "Everything Can Be Yours"

שם האומן: ענת מושקובסקי

שם השיר: "Everything Can Be Yours"

מילים ולחן: ענת מושקובסקי
הפקה מוזיקלית: שוזין
 
סינגל ראשון מתוך Clear&Loud איפי חדש, שני במספר לענת מושקובסקי שיראה אור בקרוב. ענת היא זמרת, פסנתרנית, קלרינטנית, יוצרת, ומורה לפיזיקה ומתמטיקה בעירוני ה'. ענת היא שליש מ"האחיות לוז", שרה קולות רקע באלבומו האחרון של יוני רכטר והופיעה איתו ברחבי הארץ, משתפת פעולה עם 3421, עוזי נבון, נורית הירש ועוד.
 
EP הבכורה שלה "Happy as a dog" הופק ע"י שוזין כלל ארבעה שירים מקוריים באנגלית, ולחן חדש לטקסט המוכר "ואולי" של רחל המשוררת זכה לביקורות מצוינות: האלבום קצר יפה מאוד ושיר הנושא שלו הוא יהלום כמעט בלתי סביר, שנראה כמו מתמודד רציני על תואר השיר הישראלי הכי טוב של השנה העברית שהתחילה לא מזמן.
 
גם בEP החדש משתפת ענת פעולה עם היוצר הוורסטילי והמוכשר שוזין וממשיכה בדרכה הייחודית לספר את עצמה ואת מחשבותיה ולתרגם אותן למוזיקה.
 
ענת מספרת על השיר והקליפ המלווה אותו: "לפעמים אנחנו כל כך "כלואים "בזווית שיש לנו בהסתכלות שלנו על המציאות. לפעמים אנחנו בטוחים שאנחנו רואים משהו שקוף ובהיר ונכון, ושאם מי שלידנו היה רואה בדיוק כמונו, העולם היה מקום מדויק וקל יותר. אך האמנם? בהשראת מערכת יחסים קרובה ומשמעותית עם אחותי הגדולה ב28 שנותיי, קשר מיוחד שגדל, והתרחב, והתעקל, ועבר אתגרים, והזדקף, והתחזק למשהו שמרגיש כמו כח טבע- אני מוציאה שיר שכתבתי על הסובייקטיביות של בני אדם שונים בהסתכלות על אותה סיטואציה. כשכתבתי את השיר חשבתי שיש זווית נכונה וזווית שגויה לראות בה את המציאות. חשבתי שיש משהו שאני יכולה "להעניק "למי שלידי אם הוא רק יחזיק את העדשה שלי. ברור שטעיתי, כמובן שיש אינסוף עדשות ופילטרים, ושעולם שיש בו "אמת אחת "הוא עולם לא אפשרי, ויותר מזה- הוא עולם לא מעניין.
חזור לרשימה המלאה