עומר קרינגל "OKAN PROJECT"

שם האומן: עומר קרינגל

שם השיר: "OKAN PROJECT"

9 שירים, 3 יבשות, 7 ארצות, 3 דתות, 70 משתתפים בפרויקט החדש של עומר קרינגל, OKAN , הוא ללא ספק אחד הפרויקטים הכי מסקרנים שיצאו לאחרונה. המסע מתחיל ומסתיים בישראל, חמישה שבועות של הקלטות של חומרים שאסף בפרויקט חיים. בגדול ובתמצות - כל קול בפרויקט חובק עולם הזה, הוקלט במקום הטבעי והמיוחד שלו - קובה, קולומביה, פרו, ארה"ב, ספרד, ישראל, אנגולה ועוד ועוד, והוא אלבום על החיים, אהבת החיים והתשוקה לחיים - יופי, אהבה, ריקוד. כל השמחה של היקום, על פני כל הצלילים האפשריים שלו ואינספור הצבעים שלו. בכל שיר מתשעת השירים שבאלבום משתתפים אמנים מלפחות שתי מדינות.
 
OKAN הוא אלבום של החברים של עומר שפזורים בכל רחבי העולם שאוחדו יחד כדי ליצור יצירה מיוחדת שמחברת את העולם, הטבע, החופש, השמחה, העצב, היצירה, החיים, החיים כולם. מעל הכל, זו יצירה שנועדה לעשות טוב. כמו בימים הטהורים ביותר של המוזיקה. הכוונה היא טהורה, התוצאה מפעימה.
 
עומר קרינגל- יליד קיבוץ בארי בנגב המערבי, כותב שירים מגיל 7 ונמשך למוזיקת עולם מאז ומתמיד. בגיל 17 הכיר את בת זוגתו ממוצא ארגנטיאי ואז נחשף עוד יותר לפולקלור הלטיני. כפועל יוצא, ההשפעות המוזיקליות של האלבום נעות בין אפרו-לאטין, פופ, מזרח תיכון, אפריקה, פאנק, ג'אז ועוד מליון דברים שעומר ספג כל חייו והביאו אותו לכתוב את הפרויקט הזה. הוא קרוע על שומאן וברהאמס, פארל ודאפט פאנק, מרסדס סוסה ומתי כספי, סטיבי וונדר, רומבה קובנית, מוסיקה פסיפית וקריבית, סאליף קייטה וטנגו. אחרי הסינגל הראשון , Sembrar Amor שממשיך לייצר עניין מעבר לים. זהו הסינגל השני , Freedom Key, או בעברית 'מפתח החופש'.
 
עומר קרינגל כתב, הלחין והפיק, משתתפים בו 12 מוסיקאים מישראל, קולומביה וארה"ב. .השיר מדבר על מהו מפתח לחופש אמיתי, חופש שטמון בטבע. לצאת ל"מרחבים" לא להישאר בתוך עצמנו, הטבע מאפשר לך ומעניק לך את הזרימה, התזוזה ושינוי התודעה, לרוץ במרחב , להניע את עצמנו, להזיז את הגוף.
חזור לרשימה המלאה