ספי ציזלינג Beyond the Things I Know

שם האומן: ספי ציזלינג

שם השיר: Beyond the Things I Know

מזה 15 שנה מככבת החצוצרה של ספי ציזלינג במגוון רחב של סגנונות במוזיקה בישראל, אם זה בהרכבים השונים בהם הוא חבר כמו הקותימן אורקסטרה, האחים רמירז, אלון עדר ולהקה, גילי יאלו, פאנקנשטיין ועוד או לצד משינה, יהודית רביץ, הדג נחש ורבים אחרים. קשה להתעלם מהנוכחות הכריזמטית שלו על הבמה בהרכבים הכי נכונים, הפעם מגיע כשרון הנגינה וההלחנה של ספי סוף סוף לקדמת הבמה.
 
אלבום הסולו הראשון שלו בהפקת איש הביטים והמוזיקאי המוכשר ריג'ויסר, משלב בין ג'אז, מוזיקה אתיופית, פאנק והיפ הופ. בין היתר מתארחים באלבום: אלרן דקל בשירה, עוזי רמירז בגיטרה ושירה, לילה מועלם בשירה, שלומי אלון בסקסופון ויאיר סלוצקי בטרומבון (הדג נחש).
 
בימים אלו יצא הסינגל Very Light Blue בו שר אלרן דקל וקשה להתעלם מהשיר שכבר זוכה להשמעות ולמחמאות גורפות. מתוך הרצון להביא את המוזיקה שנוצרה באולפן לבמה הוקם הרכב שמורכב מחברים קרובים ומוזיקאים מעולים: עמרי שני - בס, רועי ראמי- תופים, נעם חבקין – קלידים. ההרכב מופיע בהצלחה בחודשים האחרונים ומשייט בין ג'אז, מוזיקה אפריקאית ופאנק תוך כדי מסע אלתורי עמוק לתוך העכשיו. מסע פסיכדלי סוחף של צלילים וסגנונות.
 
ספי ציזלינג: "דיאלוג בין צבעים בהירים לכהים, גרובים עסיסיים ומלודיות אבסטרקטיות. האלבום הוא תולדה של שיח פתוח, דרכים שנפתחו מעצמן והובילו אל מעבר למה שאני יודע. אני מרגיש אסיר תודה על ההזדמנות לחלוק את המסע הזה עם ריג'ויסר ועם כמה מחבריי הטובים ביותר."
 
הופעות קרובות: 15/5 מופע פותח לג'ייקוב קולייר בבארבי  
27/5 היכל הרוק גבעת חיים כניסה חופשית
29/5 מופע השקה במועדון האזור בתל אביב, אורחים אלרן דקל / קותי / ריג'ויסר / עוזי רמירז / לילה מועלם / יאיר סלוצקי / שלומי אלון / עידן קיי
כרטיסים בהזמנה מוקדמת- 40 ש"ח, בקופות 70 ש"ח
חזור לרשימה המלאה