ניק ומקס "Hola Mamia"

שם האומן: ניק ומקס

שם השיר: "Hola Mamia"

סינגל שני של צמד התאומים הכי מגניבים בסצנת הפופ היום, ניק ומקס. הפעם, הלכו השניים על אחד הסגנונות הכי מצליחים בשנה האחרונה, שילוב בין דאנס לרגאטון ויצרו שיר שכולו המנון של קיץ ומסיבות. השיר, שנכתב באנגלית ע"י דולב רם ופן חזות הוא שיר אהבה קליל ומקפיץ, שבו השניים מאוהבים באותה נערה. הקליפ עצמו צולם בשלושה לוקיישנים שונים ומשלב הרבה אלמנטים פופיים מגניבים שמאוד חזקים בעולם המוזיקה היום וכמובן מדגיש את יכולות הריקוד המקצועיות של השניים.
 
ניק ומקס התחילו את דרכם כרקדנים של כמה מכוכבי הנוער הגדולים בארץ, ופרצו השנה בקריירת סולו מצליחה עם מיליוני צפיות ביוטיוב ומאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות. ניק ומקס פונים גם לקהל בינלאומי מעצם היותם מובילי דעת קהל באינסטגרם ובטיק טוק- יש להם מעריצים ומעריצות מכל העולם- רוסיה, פולין, קנדה ודרום אמריקה.
 
ניק ומקס רימברג, תאומים שנולדו בחיפה, כיום בני 18 ,ידועים ומוכרים בעולם הריקוד. הם התחילו את דרכם בגיל 12 ולאחר שנה הם הקימו קבוצת ריקוד שקיבלה תרגום בימתי בסיבוב הופעות בצפון. מאז ומתמיד החלום של ניק ומקס היה להופיע על הבמות הכי גדולות בארץ ובעולם , מה שהצליח להם עם שחרור הסינגל הראשון שלהם – "ISLA" שיר דיפ האוס קיצבי באנגלית המלווה בקליפ מושקע אשר פונה גם לקהל הבינלאומי. את השיר כתבו השניים והלחינו אותו ביחד עם ליאור חביב.
חזור לרשימה המלאה