נינט "Fell The Buzz"

שם האומן: נינט

שם השיר: "Fell The Buzz"

"את השיר הזה כתבתי באוקטובר 2019, הרבה לפני שכל הבלגן התחיל. משהו בי כנראה ידע לפניי. אפשר להגיד שזו היתה קריאה מתוך הנשמה שלי לכתוב את מה שהנפש הרגישה הרבה לפני הרעידה. זה התחיל מדבורה תמימה שנשענה על רשת חלונות ביתי שבלוס אנג׳לס. רצתי לחדר והרגשתי את הבאז. הכנתי סקיצה ביתית בסטודיו שאני חולקת עם החדר של בתי אמיליה ושלחתי לניצן, מפיק השיר, רציתי לשמוע את דעתו החברית, אנחנו אוהבים לנתח מוסיקה. הוא חזר אלי אחרי שלוש דקות ולראשונה, ביקש להפיק את השיר, זרמתי. נסעתי אליו לאולפן, יוסי הקליט גיטרות, כולנו הרגשנו שמשהו אחר קורה בסטודיו."
 
נינט בארץ כבר ארבעה חודשים, היא לא תכננתי להישאר כל כך הרבה זמן ולמען האמת, זו פעם ראשונה שיוצא סינגל שלה באנגלית בארץ.
 
"למדתי שהחיים מביאים איתם את הגלים המתאימים לאותה תקופה, יש בי משהו שנורא מתרגש לקבל ביחד אתכם את הסינגל הזה. מקווה שגם אתם מרגישים את הבאז".
 
ניצן קייקוב (Kov-K) מפיק מוסיקלי, מתגורר בלוס אנג׳לס בשנים האחרונות, ניצן הוא מפיק עסוק שעבד עם שמות גדולים כמו ג‘סטין טימברלייק, קית׳ אורבן (שאלבומו אף היה מועמד לגראמי ופרסים נוספים) ואמנים רבים נוספים, עובד צמוד עם הענקית ״דיסני״, כותב ומלחין לסדרות טלוויזיה וממשיך לעבוד גם בשלט רחוק עם אמנים (נועה קירל, מארינה מקסימיליאן, ריטה ועוד..) והפקות ישראליות. 
חזור לרשימה המלאה