נגה ארז KNOCKOUT

שם האומן: נגה ארז

שם השיר: KNOCKOUT

מילים ולחן: נגה ארז ואורי רוסו 
הפקה מוזיקלית: אורי רוסו
 
בעקבות טירוף התגובות והבקשות הבלתי פוסקות לביצועים אקוסטיים נוספים, לאחר שפורסמו ברשת הביצועים ל
VIEWS, No news on TV, YOU SO DONE  נגה ארז והמפיק והשותף היצירתי אורי רוסו, נכנסו לאולפן להקליט אלבום שכולו גרסאות אקוסטיות מיוחדות.
 
"באלבום KIDS (Against The Machine) הרשנו לעצמנו לענות על שאלה שהרבה מוזיקאים שואלים ולא תמיד מקבלים את ההזדמנות לענות - ״אם הייתי מעבד/ת את השיר אחרת, האם הוא עדיין היה עובד?״ לקחנו סיכון בללכת הכי רחוק מהסאונד שמזוהה איתנו, אל תוך עולמות נוסטלגיים, חמים ואקוסטיים ששואבים מהמוזיקה שגדלנו עליה. כלי נשיפה, פסנתר, תופים, גיטרה, באס ומקהלת ילדים (נונה המדהימים). מעט כלים, הרבה מאוד רגש. אפס אלקטרוניקה ומכונות - לכן השם ״אגייסנט דה מאשין״.
 
"השירים של האלבום KIDS שהוצאנו לאחרונה, קיבלו גרסאות חדשות, שבחלקן קשה לפעמים לזהות את המקור. את הביצוע לשיר KNOCKOUT לקחנו הכי רחוק מהמקור. הוא קיבל אווירת מוטאון כיפית וגרובית, שונה מאוד מהעיבוד האפל של השיר המקורי. עבדנו על השיר בשקיקה, כמו להסתכל על נס קורה, הוא פשוט קיבל חיים חדשים. בקליפ הבאנו את המבצעים ואנשים נוספים לתוך המקום שהוא המקור להרבה מהכלים האקוסטיים - נגרייה. היה משהו הומוריסטי בזה שנגע לנו - בסופו של דבר המוזיקה, הרוח והאמנות הזאת שאנחנו לוקחים כל כך ברצינות, באה ממקור כל כך חומרי, פשוט, ארצי. אנחנו כרגע בתחילתו של הטור בארצות הברית, רואים את השיר משתחרר אל העולם בנסיעות ארוכות בוואן ממקום למקום. עשינו שתי הופעות ראשונות מרגשות עם קהל חדש לגמרי, אנשים שגרים במקומות מרוחקים בארה״ב, מכירים את המוזיקה ושרים את השירים, כמעט כמו הקהל בארץ. " נגה ואורי
 
צילום תמונה : דויד גניש
עיצוב תמונה: אלי מגזינר
חזור לרשימה המלאה