מועדון הקצב של אביהו פנחסוב "Hot Tequila Brown"

שם האומן: מועדון הקצב של אביהו פנחסוב

שם השיר: "Hot Tequila Brown"

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב הוזמן לפתוח את המופע של להקת Jamiroquai בישראל ! לפעמים החיים כותבים את התסריטים הכי טובים ! עובדה ראשונה : אחת הלהקות האהובות על אביהו פנחסוב היא ג'אמירוקוואי (בתור נער הייתה לו אפילו להקת קאברים לג'אמירוקוואי ! מרים אמרנו כבר ?)
 
עובדה שתיים : הידיעה שהלהקה מגיעה להופעה עשתה לו חשק לחזור לאלבום שלהם בשם Dynamite וספציפית לשיר מצוין Hot Tequila  Brown. כמה ימים אחרי כבר התנגנה לו בראש גרסת כיסוי סטייל מועדון הקצב .
 
אחת לפני אחרונה : אביהו מכנס את ההרכב נכנסים לאולפן ומקליטים קאבר משובח שמשלב את ה- DNA של ג'אמירוקוואי עם ה- DNA והסטייל הייחודי של מועדון הקצב. הסינגל יוצא לרשת ומשמח את הלבבות.
 
הסוף : הקאבר מגיע גם ללהקה שעפה על השילוב בין הפאנ'ק המוכר להם לחפלה הסגנונית שהזריק לשם מועדון הקצב של אביהו. תוך ימים מגיעה ההצעה למועדון הקצב לבוא לפתוח את המופע של Jamiroquai בישראל ! "מדהים הטיימינג ואיך דברים מתחברים לפעמים בחיים כי בדיוק בימים אלה אנחנו בהקלטות האלבום החדש שכולו דיסקו בניחוח ים תיכוני ואני שוקל להכניס את הקאבר הזה לאלבום החדש. זו ממש סגירת מעגל ישן ופתיחת מעגל חדש בו זמנית. האמת שזה מאוד מרגש אותי." אביהו פנחסוב
 
ב-2/5 ל"ג בעומר להקת ג'אמירוקוואי מגיעה לראשונה לישראל ! התרגשות ?! לא נכחיש ! הרכב הדיסקו-אלקטרו-Fאנק שמורכב מחבורת מוסיקאים מטורפת בהנהגת כובען ענק אחד, ובהרכב של 11 איש על הבמה, לייב ובסטייל !
חזור לרשימה המלאה