מארינה מקסימיליאן "Glow Now"

שם האומן: מארינה מקסימיליאן

שם השיר: "Glow Now"

סינגל ראשון מתוך אלבום חדש באנגלית! לזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן המשחררת סינגל ראשון וקליפ מרהיב מתוכו. הסינגל החדש "Now Glow "הוא פרי שיתוף פעולה ראשון עם המפיק ג'וני גולדשטיין, ששותף לכתיבה והלחן של השיר יחד עם מארינה ואחראי על ההפקה המוסיקלית. מלבד גולדשטיין, באלבום החדש מארינה שיתפה פעולה עם מספר מפיקים מוסיקליים, ביניהם: תמיר מוסקט ("עמוק בטל", "אני הולכת", " My Boy "), עופר מאירי שהפיק את אלבומה הראשון, גיא ויהל שהפיקו את אלבומה השני, והמפיק ינון יהל.
 
על הקליפ המרשים המלווה את יציאת הסינגל אחראי הצלם המוכשר דניאל קמינסקי, המוכר בעיקר כצלם סטילס מוערך בתעשיית האופנה והבידור. לקמינסקי זהו קליפ מוסיקלי ראשון שיצר כשהוא האחראי על רעיונות הבימוי, הצילום והעריכה. מלבד מארינה, המפגינה בקליפ יכולות אקרובטיות על חישוק אווירי, משתתפים בקליפ בני משפחתה הקרובים, אביה איגור בלומין, אחיה ואדים בלומין ואחייניתה דניאל בלומין (עליה כתבה את השיר "דניאל" באלבומה הקודם).
 
הסינגל החדש יושק בהופעה חגיגית שתתקיים ב- 5/5/18 בזאפה אמפי שוני, במסגרת סיבוב הופעות הסולו החדש של מארינה "Piano Mode" במופע המיוחד באמפי שוני יתארח הצמד "לא כוחות" - גלעד כהנא ותמיר מוסקט. במופע הסולו מארינה יוצרת קשר קרוב עם הקהל ומחברת בין עולמה המוסיקלי הקלאסי לבין עולמה העדכני. לאורך המופע היא עוברת על הבמה בין תחנות של כלי נגינה ומלווה את עצמה על פסנתר כנף, מקלדות, לופר, תופים אלקטרוניים ומשלבת ביניהם.
 
2/5/18 זאפה כרם ברקן, יער חולדה.
19/6/18 יהוד, הגריי 
25/6/18 זאפה תל אביב
30/6/18 היכל התרבות מודיעין
חזור לרשימה המלאה