מאיה איזקוביץ "Temporary Home"

שם האומן: מאיה איזקוביץ

שם השיר: "Temporary Home"

הזמרת והיוצרת מאיה איזקוביץ משחררת את הסינגל ‘Home Temporary סינגל שלישי מתוך מיני אלבום חדש בשיתוף פעולה עם תומר יוסף. לפניו יצאו הסינגלים "Sparkle" ,"Wait For Me", שחשפו את הכיוון המוזיקלי המרענן והבלתי צפוי שהוליד החיבור בין מאיה לתומר, וכעת ‘Home Temporary ‘מציג את התמונה המלאה - הדובדבן שבקצפת.
 
את השיר כתבו יחד בזמן שמאיה הייתה על הקו בין ניו יורק לישראל. עם סגנון כתיבה כן וישיר המדבר על עולם ה"אינסטנט" שאנחנו חיים בו, רווי בחוסר סבלנות ואגרסיביות. ב -2011 נחתה איזקוביץ מאלמוניות מוחלטת הישר ללב התודעה ולתוך הלב, עם קול מרגש ושירים שכתבה. הספוט הופנה ישירות אל איזקוביץ וסימן אותה כאחד הקולות החדשים המסקרנים והמצופים ביותר במוסיקה המקומית. אלבום הבכורה שהוציאה באותה שנה ענה על כל הציפיות, הוא הגיע למעמד זהב, ושירים מתוכו הושמעו בלי סוף. איזקוביץ זכתה בפרס תגלית השנה של אקו"ם, ועל גלי ההצלחה היא הופיעה ללא הפסקה מול אולמות מלאים עד אפס מקום. במהלך השנים האחרונות התגוררה איזקוביץ בניו יורק, שם הקליטה את אלבומה השני עם המפיק המוזיקלי המועמד לגראמי יונתן דגן (j.viewz) והופיעה ברחבי העולם במועדונים ופסטיבלים נחשבים.
 
האלבום החדש, שעתיד לצאת בפברואר 2019 ,הוא תוצאה של עבודה משותפת עם המוסיקאי והמפיק המוסיקלי תומר יוסף, שהטאצ' האמנותי שלו מלווה כמה מהאלבומים הכי מצליחים של השנים האחרונות - עם בלקן ביט בוקס, החצר האחורית, WA-A ועוד. הפעם היה שותף בנוסף להפקה גם להלחנה ולכתיבה. בתהליך אינטנסיבי שבו נכנסו מאיה ותומר לאולפן במהלך ביקוריה בארץ, ימים שלמים על רכבת הרים רגשית ואמנותית של עולמות מוסיקליים שונים - וההתנגשות יצרה מפץ מסעיר שהתיך את הנשמה והמלודיות של איזקוביץ עם הגרוב המזוהה של יוסף.
 
הופעות קרובות:
5/3– בארבי ת"א, השקת אלבום
7/3 – אלמא זיכרון יעקב, אורח ירמי קפלן
חזור לרשימה המלאה