ליאת הבר "FLYING ON A KITE" האלבום

שם האומן: ליאת הבר

שם השיר: "FLYING ON A KITE" האלבום

"ליאת הבר היא אחת מהיוצרות המקוריות והרעננות ביותר בתקופה האחרונה" (מתוך 'פיס תרבות'). זו הגדרה מאד מדויקת כדי להציג בפניכם את האמנית שכאן ולתת לכם להתרשם מ E.P הבכורה המושקע שלה,"FLYING ON A KITE" שכולו ברוח התקופה של שנות ה- 50 וה -60. כל השירים הבר כתבה והלחינה. עיבד והפיק מוסיקלית נועם עקרבי. 
 
ליאת מספרת איך נוצר האלבום : "שנות ה-50 וה-60 אלו תקופות שאני מאוד מתחברת אליהן. ביקשתי מהמפיק נועם עקרבי ליצור אי.פי כמה שיותר דומה לרוח התקופה ההיא אם זה בעיבודים, בהקלטות ובכלים החיים. וכך היה ובאלבום ישנם נגנים מדהימים. היה לי מאוד חשוב שזה ישמע ברוח התקופה דאז וגם השירים נכתבו והולחנו כך. רציתי שה"וויזן" שלי ייצא לעולם. גם בהופעותיי אני מקפידה להתלבש ולהראות בהתאם לתקופה ההיא. אחרי שהשירים היו מוכנים החלטנו להעביר אותם בטייפ של סלילים שזה יישמע כמו שהקליטו פעם. אני ממש שמחה שלא התפשרתי על כלום".  
 
ליאת הבר בת 37 נשואה + 2 מהוד השרון.  למדה שנתיים בביה"ס 'רימון' כשהייתה בת 21. בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ותואר שני בכתיבה יצירתית באנגלית באונ' בר אילן (זה גם ספרות אנגלית). בגיל 23 נסעה לאוסטרליה והופיעה במשך חצי שנה בברים שם עם גיטריסט. כשחזרה לארץ החליטה ללמוד באוניברסיטה והפסיקה עם המוסיקה. בשנה השנייה ללימודים האקדמאים הבינה שאינה יכולה לברוח מהמוסיקה, וזה חלק מאוד גדול בחייה. חזרה במלוא המרץ לכתוב, לנגן ולשיר ומאז לא הפסיקה. לאחרונה במקביל לטיפוח קריירת הסולו שלה הקימה את ההרכב המדובר 'סלט גרוב' ונראה שהיא בדרך הנכונה.
חזור לרשימה המלאה