להקת שלווה Bridge Over Troubled Water

שם האומן: להקת שלווה

שם השיר: Bridge Over Troubled Water

להקת שלוה בשיתוף פעולה בינלאומי ראשון מסוגו עם מוזיקאים מאיחוד האמירויות והתזמורת הסימפונית ירושלים ביצעו את השיר "גשר על מים סוערים" של סיימון וגרפונקל בעברית, ערבית ואנגלית. אירוע הגאלה השנתי של ידידי שלוה בארה"ב בסימן בניית גשרים אל העתיד.
 
להקת שלוה, בליווי התזמורת הסימפונית בירושלים, ביצעה דואט וירטואלי ייחודי של השיר "גשר על מים סוערים" של סיימון וגרפונקל עם מוזיקאים בולטים מאיחוד האמירויות לכבוד חגיגת ה -31 לארגון שלוה. אורח הכבוד בגאלה היה יוסף אל אוטאיבה, שגריר איחוד האמירויות בארה"ב, מאדריכלי הסכמי אברהם, שמקדם יחד עם ארגון שלוה וגורמי הממשל באמירויות ובחריין תכניות חדשניות לסייע לילדים עם מוגבלויות באמירויות על בסיס המודל והידע המקצועי של שלוה.
 
"זהו כבוד גדול להשתתף באירוע השנה לציון 31 שנים לשלוה", אמר השגריר אל אוטאיבה". איחוד האמירויות שותף למחויבות הבלתי מעורערת של שלוה לשיפור חייהם של אנשים עם מוגבלות. באיחוד האמירויות, אנשים עם מוגבלות שכלית או צרכים מיוחדים מכונים אנשים בעלי נחישות, מתוך הכרה בהישגיהם בתחומים שונים. שיתוף הפעולה ליצירת הביצוע המיוחד של 'גשר על מים סוערים' מדגים כיצד עלינו להמשיך לעבוד יחד - ללא קשר ללאום, דת או תרבות - לקידום שינוי חברתי חיובי וטיפוח חברות מכילות יותר".
 
שלוה, הארגון הגדול והמוביל במזרח התיכון לאנשים עם מוגבלויות ארגן את שיתוף הפעולה המוזיקלי המרגש הזה, בהובלת להקת שלוה, כיריית הפתיחה של שותפות מתמשכת וחזקה בין ישראל לאיחוד האמירויות למען שיתוף ידע ושיפור הטיפול באנשים עם מוגבלויות. למעשה, ארגון שלוה כבר החל לעבוד באופן פעיל יחד עם עמיתיו באיחוד האמירויות במטרה לקדם את תחום הטיפול בילדים עם מוגבלויות ברחבי האזור .
 
הלהיט הפופולרי של שנות השישים מסמל את הגשר שנבנה בין המדינות על המים הסוערים של המזרח התיכון ולראשונה מתבצע בשלש שפות - אנגלית עברית וערבית. אל להקת שלוה וסימפוניית ירושלים הצטרפו באופן דיגיטאלי הזמר האמירתי, טרק אל מנחלי ונגן עוד מהאמירויות לביצוע מרגש ומיוחד של השיר שמעביר את המסר המיוחד של בניית גשר לכל אדם באשר הוא, כשזה מהווה גם הבסיס לחיבור ולשלום בינינו ובין שכנינו.
 
מייסד ונשיא ארגון שלוה, קלמן סמואלס, סיפר: "בחרנו ב"בניית גשרים לעתיד" כנושא לחגיגת יום השנה ה- 31 שלנו כדי לשקף את האופן בו שלוה מעניק השראה לחברה מכילה יותר, לבנות גשרים בין אנשים עם מוגבלות לבין הקהילה עם דגש מיוחד על מערכות היחסים שלנו שמתפתחות לאחרונה בעולם הערבי כחלק מהסכמי אברהם."
 
יו"ר שלווה העולמי, אבי סמואלס, אמר כי "גרסת הכיסוי המיוחדת הזו מבוצעת, סביר להניח כי בפעם הראשונה באנגלית, בעברית ובערבית, כדי לייצג את החיבור בין המדינות ואת האופטימיות שאנו חולקים שאומרת כי באהבה, בהבנה ובשיתוף פעולה נהפוך את העולם למקום טוב יותר".
 
צילום ועריכה -  Jerusalem Media Group, אופיר לייבוביץ
הפקה וניהול מוזיקלי - שי בן שושן
שירה - ענאל כליפה, דינה סמטה
תופים - יוסף עובדיה
גיטרה אקוסטית - שרה סמואלס
כלי הקשה - שי בן שושן, טל קימה, יאיר פומברג
פסנתר - יהלי מאליחי 
חזור לרשימה המלאה