יפתח פרת ושרון עזריה "Merry Never Stop"

שם האומן: יפתח פרת ושרון עזריה

שם השיר: "Merry Never Stop"

"Merry never stop" הוא הסינגל הראשון מתוך אי.פי. של המלחין והמעבד יפתח פרת, אשר יראה אור בקרוב ויכלול שיתופי פעולה עם אמנים שונים. בסינגל הראשון מתוך הפרויקט מתארחת הזמרת והיוצרת שרון עזריה ששרה את כל הקולות מנגנת בס, מפגינה את יכולותיה הווקליות המרשימות ומעניקה לו אופי ייחודי בקולה החם והמהפנט. למיקס הנפלא אחראי עופר טיברין (אולפני momek) מקצוען אמיתי שחזר לפני כמה שנים משהות ארוכה בניו יורק, בהן הגביר הופעות לזמרות כמו פי ג׳יי הארווי ובארץ ממקסס בין השאר לגיא מזיג.
 
השיר הוא למעשה קנון שמתפתח ל-7 קולות ונכתב במקור כדי להדגים את טכניקת כתיבת הקנון לתלמידיו של יפתח, אך הלך והתפתח לשיר שלם, בסגנון הפולק-רוק עם השפעות קלאסיות, מעולמו המוסיקלי העשיר והמגוון של יפתח.
 
"השיר נכתב בזמן הסגר ותקופת הקורונה הסוערת שעוברת עלינו ומתוך קרוסלת החיים, המזמנת לנו שוב ושוב עליות ומורדות, נפילות והצלחות, עצב ושמחה, ובכל זאת אני מייחל שהקרוסלה לא תעצור לעולם, ונמשיך לרכב עליה לנצח". יפתח
 
יפתח פרת – מלחין ומעבד ונגן ויולה ופסנתר מגיל צעיר ובוגר מגמת מוסיקה בתיכון ע״ש רובין בירושלים. לאחר השירות הצבאי למד במשך שנה בבית ספר ״רימון״ ברמת השרון ואז נסע ללמוד מוסיקה בקונסרבטוריון Sweelinck באמסטרדם והשלים תואר ראשון בקומפוזיציה, שם גם הלחין ועיבד מוסיקה לתזמורות ביגבנד וקברט. בישראל המשיך לכתוב מוסיקה לתיאטרון (תיאטרון אורנה פורת, התיאטרון הארצי לנוער, תיאטרון גבעתיים) ולטלוויזיה (ערוץ 2, ערוץ הספורט), בין השאר לסדרה ״סיפורי גן חיות״ והלחין והפיק את הפסקול המקורי לסידרה הבינלאומית המצליחה  Bigbugsband (״בוגיבגס״ בישראל) שזוכה למאות מליוני צפיות ביוטיוב ואף זכתה בפרס ״Parents Choice״ בארה״ב.
 
יפתח עוסק בניהול מוסיקלי של הרכבים ותזמורות נוער ומבוגרים בכל סגנונות המוסיקה, ובהוראת קומפוזיציה עיבוד והלחנת שירים, פסנתר וויולה, מנהל מוסיקלי פסטיבל ״רוקחנה״ 
חזור לרשימה המלאה