יהונתן אופנהיים "Someone I Can Touch"

שם האומן: יהונתן אופנהיים

שם השיר: "Someone I Can Touch"

יהונתן אופנהיים הוא מלחין, פסנתרן, מפיק מוזיקלי, איש אומנויות לחימה, גולש, מעצב אופנועים ואיש עסקים. אופנהיים החל לנגן בפסנתר קלסי בגיל 4 . בגיל 15 גילה את הסינטיסייזר ואת עולם הנדסת הקול. לפני כ-8 שנים הוציא את אלבום הבכורה שלו  ” oppenheim music”. האלבום זכה לחשיפה בתחנות הרדיו עם השיר "she knows" בביצוע של מיכל שפירא.
 
מוזיקה הייתה תמיד התשוקה הגדולה שלו. הוא שיתף פעולה עם לא מעט מכמה מהמוזיקאים הגדולים בישראל: כמו ברי סחרוף, אסף אמדורסקי ולהקת "שבע ". מאוחר יותר התחיל לייצר מוזיקה משלו בתחום הסצנה האלקטרונית. לאחרונה עובד אופנהיים על פרויקט מוזיקלי חדש שייצא בקרוב, כאשר את סינגל הבכורה ממנו שחרר לפני מס' חודשים. כעת הוא מוציא את הסינגל השני ממנו.
 
"Someone I can touch" נכתב בעצם לפני 4 שנים. אך רק בחלקו. בתחילה הפזמון, המילים וההרמוניה נכתבו על פסנתר ללא שום הפקה מוזיקלית. הבתים נכתבו רק שנתיים אחרי והתחברו מיד לאותו מרקם שמדבר על דיאלוג והבנה בין שני אנשים. השיר מספר על רצון עמוק וכמיהה למנוחה ושקט פנימי בזרועות עוטפות. המטרה העיקרית של אופנהיים בפרויקט המוזיקלי הזה היא לקחת את כל אהבותיו השונות בחיים ולשלבן ליצירה מוזיקלית שתגרום למאזין לתשוקה וחיות.
חזור לרשימה המלאה