חננאל "Live To Love"

שם האומן: חננאל

שם השיר: "Live To Love"

סינגל סולו ראשון של הזמר והשחקן המוכשר חננאל אדרי, המוכר בין היתר בזכות שיתופי הפעולה שלו עם אמנים נוספים, בניהם: שירי מימון, סאבלימינל, אבי סינגולדה ועוד. אחרי שנים של עשייה מוזיקלית ובימתית חננאל עובר אל קדמת הבמה עם חומרים מקוריים. את השיר Live To Love  הלחינה תהל שוהם ואת מילות השיר כתבו יחדיו, שיר אהבה לחיים עצמם המשקף את תפיסת עולמו ואת הדרך בה חננאל חי את חייו. השיר בסגנון פופ-סול עם נגיעות אלקטרוניות והופק מוזיקלית ע״י ניב ומיטל כהן (KNOB). השיר מלווה בקליפ מרשים ומושקע, המיטיב להעביר את מסר החיים מלאי האהבה, שביים אושיית האינסטגרם טל רביבו .
 
חננאל (34) יליד קריית שמונה, שם כבר בגיל צעיר התגלה כישרונו המוזיקלי ויכולות המשחק שלו. בצבא שירת כסולן ומפקד להקת חיל הים. בשנת 2005 יחד עם להקת 845 אקספרס, בה היה הסולן, זכה במקום השני בפסטיבל השירים של ישראל עם השיר "אוהבת‘ך". השיר וההרכב זכו לחשיפה תקשורתית רחבה, אך בשלב זה חננאל החליט לעזוב את הארץ לאחר שהתקבל ללימודי מוזיקה ומחזות זמר בבית הספר "סירקל אין דה סקוור", בברודווי, ניו יורק. לאחר שש שנים בהם למד והופיע ברחבי ארה״ב חזר חננאל לארץ והחל להופיע בהרכבים מוזיקליים וביניהם: סולן המופע ״סינגולדה וחברים״ וזמר ״הקונצרט של סאבלימינאל״. בין היתר התקבל לתאטרון הבימה, שם השתתף בהפקות "אויטה" ו"זמן שאול" ובמחזמר "רומיאו ויוליה" בתאטרון "גשר".
 
במקביל, הוא ממשיך להופיע מאז ועד היום בארץ ובעולם, בין היתר הנחה את פרס ישראל עם דליה מזור, את מכביית דרום אמריקה במקסיקו ואת נעילת המכבייה בישראל. הוזמן לשיר ביום ההולדת ה - 90 של שמעון פרס ז״ל לצד גדולים מזמרי העולם ועוד. חננאל גם מדבב פעיל ודיבב בעשרות סרטים וסדרות טלוויזיה ביניהם : "המיניונים", "מרי פופינס", ״מפלצות בשלג״, "מואנה", "אלאדין", "מלך האריות" ועוד רבים. לחננאל גם מופע סולו המיועד לקהילות יהודיות ברחבי העולם דרכו הוא מעביר את מסר השליחות והמוזיקה לקהלים מגוונים.
חזור לרשימה המלאה