חן לוי "Down with it"

שם האומן: חן לוי

שם השיר: "Down with it"

מילים ולחן - חן לוי
עיבוד והפקה מוזיקלית - אברי בורוכוב וחן לוי
 
אחרי הסינגל הראשון של חן לוי (31) שסיפר את סיפורה האישי על אובדן אביה וזכה להשמעות רבות וביקורות מפרגנות, מוציאה חן את הסינגל השני באווירה יותר קלילה, סיפורה של הרווקה התל אביבית הממוצעת המחפשת את דרכה לאהבה בסבך הגברים של העיר הגדולה. המשחק המתמיד בין גברים לנשים, הכללים הלא כתובים, המתח והאקשן של המירוץ מעורבבים עם הנשיות החדשה, החזקה והמובילה.
 
שלא כמו יתר שירי האלבום שנכתבו בפרץ של השראה ובזמן קצר מאוד, השיר נכתב אחרי סיום העבודה על האלבום ולא היה מיועד להיכלל בו. לבסוף הוקלט עם נגנים שונים, בהקלטת לייב של שני טייקים ומצא את מקומו בתוך האלבום. זהו שיר כייפי, עם גרוב של שבע שמיניות, מטורף, מהיר ושובב - בדיוק כמו הבחור עליו הוא נכתב.
 
לאחר שנים בהן השלימה לימודי מוזיקה באקדמיה למוזיקה בירושלים ולקחה חלק בפרויקטים רבים לצידם של ברי סחרוף, הראל סקעת, חן צימבליסטה, גורי אגמון ואף הופיעה בפסטיבל הג'אז באילת ועל במות בחו"ל מתרכזת הזמרת הרב-תחומית בעבודה על שיריה המקוריים.
 
אלבום הבכורה של חן ישתחרר במהלך השנה הקרובה ומנגנים בו כמה מהנגנים הבולטים בסצנת המוסיקה בארץ כמו אביב כהן (מארינה מקסימליאן, ליירז) עומר קליין, שחר אלנתן, הוד מושונוב (WA-A) ודן מאיו (Tatran).
חזור לרשימה המלאה