היללהאר "Time will wait for you"

שם האומן: היללהאר

שם השיר: "Time will wait for you"

היללהאר ממשיכים בהכנות לקראת צאתו הקרבה ובאה של האלבום Earthly Divine, עם סינגל חדש שיצא בדצמבר 2017 Time will wait for you סינגל קצבי ושמימי, אשר משרה וייב חיובי לכל אורכו. הרכב היללהאר, שהחל את דרכו ב-2013, מונע על-ידי רצון לקדם שינוי ומבטא את האמונה שלכל אחד מאתנו ישנה מנגינה ייחודית להביא לעולם הזה. היללהאר מקבלים את השראתם מתודעה וידע חדשניים, הנשענים על השקפת עולם עתידנית. היצירות המוסיקליות של היללהאר שוזרות יחדיו צלילים, קולות, רטטים, תודעה, תדרים והפקה מוסיקלית, לכדי חוויה פנימית עמוקה בעבור המאזינים. הדגש הינו על יצירה, השראה ונתינה.
 
הרכב היללהאר משתמש בשפע של סגנונות מוזיקליים ליצירת קומפוזיציה ייחודית, המשתקפת בשילוב של אלמנטים אקוסטיים ואלקטרוניים. ההרכב שואף לחבר את המאזינים באמצעות שימוש במוזיקה ככלי להעברת מודלים קוסמיים, עקרונות וערכים, על-מנת לעודד שינוי פנימי אצל המאזין.
 
האלבום  Earthly Divine הינו האלבום הראשון של הלהקה בשפה האנגלית. האלבום נכתב, הופק והוקלט על ידי חברי ההרכב, ונושא עמו את תיאור ההתעוררות האישית של האדם ליכולתו לשפר את המציאות שבה הוא חי ולהבין שעולמנו זקוק לשינוי, אשר אותו ניתן ליצור רק באמצעות פעולה משותפת ואחדות. .האלבום ישוחרר בהפצה בינלאומית בתחילת 2018.
חזור לרשימה המלאה