דיאנה גולבי וטל שחר "Shallow"

שם האומן: דיאנה גולבי וטל שחר

שם השיר: "Shallow"

סינגל ראשון מתוך הפרויקט המיוחד להחזרת המוסיקה האלטרנטיבית האיכותית למרכז הבמה. הרוק לא מת, יש מוסיקה איכותית היום, ולא הכל זה פלייבק. יש דרך להביא את הדיסטורשן אל לב המיינסטרים הפופולרי, זו רק שאלה איך עושים את זה. אלעד קירסון יצא למשימה המיוחדת הזו. אז איך מנגישים דיסטורשן ואיכות של רוקנרול לקהל רחב ולדור הצעיר? יוצרים את הקלסיקות ואת הלהיטים העכשוויים מחדש. מישראל - ואל כל העולם! הסינגל הראשון שיוצא לרדיו מתוך הפרויקט הוא השיר הענק, זוכה האוסקר של ליידי גאגא  וברדלי קופר מתוך "AStarIsBorn” בביצוע מאד מיוחד ומפתיע של דיאנה גולבי וטל שחר.
 
אז מי זה בעצם אלעד קירסון? אלעד מגיע מתחום הסייבר ואבטחת מידע. במשך כל חייו הסתובב סביב המוסיקה והסצנות המוזיקליות. אף פעם לא בתור מוזיקאי, אלא בתור מעריץ, תומך נלהב, מייעץ וחבר. בשנה האחרונה החל לגבש את הפרויקט שיביא את אהבתו למוזיקת רוק אלטרנטיבית איכותית לקבל רחב הרבה יותר ממה שהוא זוכה לו ביום יום. החל מהיום הפרויקט יוצא למסע בינלאומי של מימון המונים בכדי שהקהל יוכל לתמוך מהרגע הראשון ולבחור את מה שעל ליבו מתוך תשורות רבות, מרכישת האלבום לפני כולם ועד למפגשים מוזיקליים עם יוסי סאסי, דיאנה גולבי ומוזיקאים מוכשרים נוספים.
 
דיאנה גולבי היא אחת הזמרות המוערכות בישראל. זמן רב עבר מאז זכייתה של גולבי בעונה השמינית של ״כוכב נולד״ ומאז הוציאה את שיריה לעולם, השתתפה וממשיכה להשתתף באינספור הפקות מוזיקליות ומשחקת בתאטרון ובטלוויזיה.
 
טל שחר הוא מוזיקאי ויוצר שחי על קו תל אביב - לוס אנג׳לס כבר כמה שנים טובות. היום הוא סולן להקת ״The Secret Saints״ שהייתה למופע הפותח בהופעת הקאמבק של גאנז&רוזס בפארק הירקון בת״א.
חזור לרשימה המלאה