דוד שטרית "Dj Bang Bang"

שם האומן: דוד שטרית

שם השיר: "Dj Bang Bang"

דוד שטרית, מוזיקאי ויוצר. במשך מספר שנים התגורר בניו יורק ולמד ב- New school, האוניברסיטה המוערכת והנחשבת לאומניות Parsons בניו יורק. תקופה ארוכה נכח מאחורי הקלעים כפסנתרן מחונן וניגן עם מיטב האמנים (שי גבסו, מיקי גבריאלוב, רן דנקר, זהבה בן ועוד רבים), ורק בשנים האחרונות העז לעשות את המעבר לקדמת הבמה כמוזיקאי שגם מבצע את שיריו.
 
שני הסינגלים הקודמים שלו "Black & White" ו "Too Late" שיצאו בשנה האחרונה, התקבלו בחיבוק תקשורתי והושמעו רבות בתחנות הרדיו. הסינגל החדש "DJ Bang Bang" הוא יצירה מורכבת ועדינה המשלבת הפקה קצבית מלוטשת, אלמנטים אלקטרוניים ונגיעות של שנות השמונים לצד השפעות ברורות של פסנתר Soul וג׳אז. השיר החדש אשר יוצא ביחד עם קליפ פרובוקטיבי ומושקע (בבימויו של הזמר והשחקן שי גבסו) מדבר על חוויה של איבוד שליטה וערעור תפיסת האני תוך חוויה עמוקה של טראנס. מתוך הניכור ותוך כדי השחרור, מתעוררת תחושה של חיבור מיסטי עם האחר למשהו שהוא יותר מאיתנו, משהו בעל יותר משמעות - שזה מה שרובנו מחפשים רוב הזמן.
 
כמו בסינגל הבכורה, כך גם בשאר אלבום האי פי הצפוי לצאת בחודשים הקרובים, ניתן יהיה לשמוע את יכולותיו של שטרית כסינגר סונגרייטר בעל הגשה אינטימית ומסקרנת.
חזור לרשימה המלאה