גיא מזיג "Dancing all the way"

שם האומן: גיא מזיג

שם השיר: "Dancing all the way"

גיא מזיג מוציא סינגל ראשון מתוך אלבום חדש כמעט שלוש שנים מאז צאת האלבום "השחור החדש" שהביא את הסול הישראלי של גיא מזיג למאות אלפי אוזניים בישראל וכלל להיטים כמו "לבד במדבר" ו "רוצה שנתממש" - רואה אור"Dancing all the way" סינגל ראשון מתוך האלבום הבא, והפעם מזיג מבצע לראשונה באנגלית.
 
את השיר Dancing all the way כתב גיא כמחווה לכל אותם ענקים מוזיקליים שמלווים אותו לאורך הקריירה, היצירה והחיים עצמם - ממייקל ג'קסון ועד ברונו מארס, מה שהפך את האנגלית למאוד טבעית עבורו, עם עיבוד והפקה ענקיים מהחיים מבית היוצר של מזיג עצמו, וקליפ חלומי של איתן שריד, נולד שיר שהוא מכונת זמן צבעונית - מסע במחוזות הגרוב , הסול והדיסקו מהסבנטיז ועד היום.
 
וכל זאת בתחנה המרכזית החדשה, שהפכה ליום אחד לחללית הריקודים של מזיג ונבחרת הרקדנים שלצדו. בעברית או באנגלית, מזיג הוא אחד מכוהני הגרוב של המוזיקה המקומית, אם בקריירת הסולו או כמפיק לאמנים אחרים. במקביל לכוכבים הבינלאומיים ש"החזירו" את הז'אנר , מזיג יצר את "השחור החדש" ואתו הוא הביא את הבשורה לקהל הישראלי ,שהיה צמא למנת סול מקומי, ולתחנות הרדיו, שקיבלו בזרועות פתוחות את האלבום הראשון ועטור השבחים , שזיכה את מזיג בפרס אקו"ם למעבד השנה.
 
עם צאת האלבום מזיג יצא לטור ברחבי הארץ, עם הרכב שכלל זמרות ונשפנים, הפך כל במה מעושנת למועדון ריקודים מנצנץ , במופע שהפך לקאלט ואירח שורה של אמנים ומוזיקאים חברים, מסורת שתמשיך גם בסיבוב ההופעות הנוכחי לקראת האלבום השני. בחודשים הבאים יראו אור סינגלים נוספים מהאלבום , גם בעברית! 
 
מופע השקה חגיגי להשקת הסינגל 24/9 בארבי תל אביב - אורח מיוחד: אריאל זילבר
חזור לרשימה המלאה