אסף גולד Moment Of Peace

שם האומן: אסף גולד

שם השיר: Moment Of Peace

קבלו את הסינגל החדש 'Peace of Moment ' של המוזיקאי אסף גולד. "הרבה שירים כתבתי בחיי, אבל את השיר 'Peace of Moment' כתבתי כשהחיים שלי היו טירוף צרוף, כשהיה נראה שאף פעם לא אזכה להירגע, ולהתרחק מהדרישות והתביעות של חיי היומיום. השיר הזה הוא בקשה מהעולם, ומכל מי שסביבי, בחיים, בעבודה, במשפחה ובכל דבר אחר, שרק יתרחקו אחורה, ויתנו לי רגע של שלווה. הוא מתאר את כל מה שאני מוכן לעשות ואת כמה שמוכן להתאמץ רק בשביל להשיג את הרגע היפה הזה, השלו, זה שלא דורש ממני לעשות משהו מיוחד שלא רוצה לעשות. הרגע הזה שבו אני יכול פשוט להיות. כל פעם שאני מנגן או שומע את השיר הזה, אני נזכר ברגעים היפים האלו בחיים, שגם הדרישות והטירוף של העולם נרגע, וגם זה שבפנים, שמניע אותי כל הזמן ולא נותן מנוח, נרגע גם הוא."
 
"קליפ האנימציה של השיר מורכב מציורים יפים שציירה חמותי המוכשרת, הציירת רינה שחם, ויש בו הרבה רגעים שלווים (חלקם של תמונות שאישתי ואני צילמנו), רגעים של שלווה ורוגע, בדיוק כמו שאני מבקש לעצמי..."
 
אסף גולד, נשוי+1 ,נולד במושב עין איילה שבצפון וכיום גר בתל אביב. סינגר-סונגרייטר, מנגן כבר 26 שנה ! קודם על פסנתר קלאסי כילד, אחרי זה שירה, קצת גיטרה וקצת תופים. מפופ וג'אז ועד רוק ומוסיקה קלה. שיריו נוגעים ברוק 70-60 ,קצת פאנק מה-'80s ,ופופ של ה-'90s והכל בעטיפה של סאונד ייחודי לו שאפשר להאזין בריפיט בלי שימאס..
 
מילים, לחן, שירה, קולות, עיבוד, קלידים – אסף גולד
ציורים – רינה שחם
חזור לרשימה המלאה