אנדי וואטס "Looking For Somebody"

שם האומן: אנדי וואטס

שם השיר: "Looking For Somebody"

סינגל שני מתוך אלבומו החדש של אמן הבלוז והגיטריסט אנדי וואטס.. האלבום, Blues On Fire, מורכב ממוזיקה מקורית שנכתבה ע"י אנדי וואטס ומספר גרסאות כיסוי לשירי בלוז מוכרים. באלבום מארח וואטס אמני בלוז מובילים בהם אגדת הבלוז ג'ו לואיס ווקר שיבצע את שיר הנושא של האלבום, דני שושן, רוני פיטרסון, רוי יאנג ואחרים.
 
המוסיקאי אנדי וואטס מוציא את הסינגל השני  Looking  For Somebody מתוך אלבומו החדש Blues On Fire. זהו שירו של הגיטריסט האגדי פיטר גרין מלהקת Fleetwood Mac. ללהקה יחד עם פיטר גרין היה חלק גדול בסצנת הבלוז הבריטי בשנות ה 60 -שחשפה את הקהל האמריקאי למוזיקת הבלוז. הגרסה הנוכחית באלבום היא עיבוד של אנדי וואטס אותה מבצעים אילן הלל שמנגן בבס ושר, אנדי וואטס בגיטרה, אייל קליין על אורגן המונד ובתופים מנגן משה ינקובסקי .
 
לפיטר גרין יש חיבור חזק לארץ, והוא תגורר בארץ בשנות ה- 70 בקיבוץ מעיין ברוך. אנדי וואטס הוא מבכירי נגני הגיטרה במוסיקת הבלוז בישראל, הופיע עם כמה מאמני הבלוז הטובים בעולם בהם ג'ו לואיס ווקר שהיה מועמד לפרס הגראמי לשנת 2017. ג'וני וינטר, לאקי פיטרסון האגדי, ברנד אליסון ואחרים. בנוסף וואסט מופיע ברחבי הארץ עם להקתו  The Blues Rebels. את ההשראה המרכזית לנגינה שואב וואטס מג'ימי הנדריקס, סטיבי ריי וואהן, אלברט קינג, פיטר גרין ואחרים.
 
האלבום  Blues On Fire  מורכב ממוזיקה מקורית שנכתבה ע"י אנדי וואטס וכמה גרסאות כיסוי לשירי בלוז מוכרים. זהו אלבום בלוז חדש ומרגש המשלב אלמנטים של סול, רוק וג'אז. לרגל השקת האלבום יתקיים מופע חגיגי עם ג'ו לואיס ווקר הבלוזיסט, מועמד הגראמי לשנת 2017 וחבר ב -  'Fame Hall of Blues' לואיס ווקר מגיע ארצה בעקבות קשר ישראלי מיוחד שיש לו עם ואנדי ווטס שניגן והקליט עמו בעבר. הוא מככב בשיר הנושא של אלבומו החדש של וואטס והשניים יתאחדו לביצוע משותף ב -
 
8/3   בזאפה הרצליה
9/3   בזאפה חיפה
16/3 מופע של אנדי וואטס ולהקתו לרגל השקת אלבומו החדש, במלון אלמא בזיכרון יעקב . במופע יארח וואטס אמני בלוז מובילים מהארץ, בניהם רוי יאנג, דני שושן ואמנים נוספים .
 
שירו של פיטר גרין
עיבוד: אנדי וואטס
גיטרה: אנדי וואטס
שירה ובס: אילן הלל
אורגן: אייל קליין
תופים: משה ינקובסקי 
חזור לרשימה המלאה