אליעד גרין "Running Out Of Time"

שם האומן: אליעד גרין

שם השיר: "Running Out Of Time"

אליעד גרין מציג סינגל שלישי מתוך אלבום שני באנגלית השיר ״Running Out Of Time" הוא שיר זעם ומחאה כלפי האדם החזק בשלטון. אליעד כתב את גרסתו הראשונה בעקבות אירוע אליו היה עד מקרוב - הרצח במצעד הגאווה ב2015, והתחושה העמוקה שאין באמת מבוגר אחראי שפועל לטובת השונים והחלשים בחברה. שנתיים אחרי התחושה העמיקה בעקבות המהלך לגירוש הפליטים האפריקאיים - מאבק שהוסיף עוד בית לשיר. השיר הוא הסינגל השלישי מתוך אלבומו השני, WHILE YOU WERE SLEEPING, שישוחרר בתחילת נובמבר בהפקתו של אליעד.
 
אלבומו הראשון, Disappearance is an Armchair, שוחרר ברשת לפני כשנה וחצי. בשיר שרות עם אליעד המוזיקאיות המיוחדות רות שועלי ומעיין כהן, ומתופפת בו רוני פאול. הקליפ החדש והמרתק של השיר בוים ברגישות ע״י עומר פלג. הוא מציג בצורה אמיצה איך כל אדם באשר הוא יכול להיות קורבן לרדיפה שלטונית רק בגלל הדעות והאמונות או חוסר האמונות שלו, לא משנה כמה נבדל או שייך לחברה בה הוא חי.
 
אליעד גרין, בן למשפחה בריטית מקיבוץ בעמק חפר, מספר באלגנטיות איך אדם מופנם וביישן יכול ליצור מוזיקה מוחצנת, בועטת ובעלת נוכחות צבעונית. הוא מוזיקאי מולטי-אינסטרומנטליסט, יוצר ומפיק בסגנון רוק אלקטרוני באנגלית. הוא מביא במוזיקה שלו זווית אחרת על יחסים בין בני אדם, אהבה, כעס, פחד, על המוסכמות, החברה והלך הרוח הפוליטי המקומי והגלובלי.  בתחילת השנה שחרר לפלטפורמות הדיגיטליות באופן עצמאי את הסינגל Sea, Sun And Moon, ואחריו שני סינגלים ראשונים מתוך האלבום שעתיד להשתחרר לקראת סוף השנה: The Rib Cage, ו - The Harm.
חזור לרשימה המלאה