אליזט "I am a Drag Queen"

שם האומן: אליזט

שם השיר: "I am a Drag Queen"

את השיר אליזט כתבה בזמן שנראה כל כך רחוק עכשיו - ממש לפני פרוץ המגפה - אבל המסר שלו חשוב עכשיו מאי פעם. כמו שלקורונה ימצאו תרופה וחיסון כך גם למגפות ההומופוביה והגזענות צריך למצוא תרופה וחיסון. אליזט אוהבת אנשים בעבור מי שהם והשיר הוא חגיגה של החיים שלנו - הוא שולח מסר מחזק לקהילה הגאה אבל למעשה פונה לכל מי ששייך לשבט השמחה והקבלה, לכל מי שמאמין ברבגוניות וצבעוניות ומקבל כל אדם כפי שהוא. אליזט מקווה שנגיע בקרוב להבנה שכולנו ישות אחת. כל אחד הוא עולם מלא, לכל אחד הצבעים המיוחדים שלו ולא תמיד קל לפלס דרך בעולם כשאתה שונה מהמקובל. 
 
"I am a Drag Queen" הוא קריאה מוזיקלית שמחה של העצמה. אליזט צבעונית להפליא, נהנית להתלבש בסגנונות רבים ואוהבת את תהליך הסטיילינג. לא זר לה הצורך להאבק על הזכות להיות מי שהיא והיא מאד תומכת בקהילה הגאה. כשאליזט לוקחת חלק במצעדי הגאווה בשלל התלבושות שלה היא רואה את עצמה בתור דראג קווין של כבוד ומשם נולד הגרעין לשיר. השיר נועד במקור להיות חלק מחגיגות מצעד הגאווה שהתבטל והוא משוחרר בחודש הגאווה כדי להביא עוד מודעות לקהילה הגאה. אליזט קוראת לכולנו לחגוג את החיים, הצבעוניות, השמחה והמגוון האנושי ולתת מקום לכולם תחת השמש. השיר הוא הזמנה לכל אחד ליצור לעצמו קרנבל וליהנות מהשונות שלנו.
 
בקליפ אליזט מחליפה סגנונות ותלבושות בקצב מסחרר ונותנת לנו טעימה מההרגשה איך זה להיות אליזט בעולם הזה. היא מקווה שתצטרפו לחגיגה ותלמדו לקבל כל אחד ובעיקר את עצמכם כפי שהוא. אליזט שדוברת 7 שפות כותבת לאחרונה יותר באנגלית כדי להביא את המסרים שלה לקהל גדול ככל שניתן בתקווה לתרום לשינוי בעולם. לשיר שלוש גרסאות - אקוסטית ושתי אלקטרוניות. בגרסה האקוסטית בעיבוד רז בורג תשמעו את הגיטריסט הנפלא רון לאור ואת הפרקושיוניסט מרסל איפרגן. הגרסאות האלקטרוניות הן של קובי שאלתיאל ורז בורג. הקליפ צולם ע"י ההפקה של אליזט ונערך ע"י רובי לוויל מאיטליה שאיתו אליזט שדרה בעבר תכנית באיטלקית ושתפה פעולה בקליפים רבים.
 
אליזט היא יוצרת רבגונית ופורייה ופועלת במרץ להסברה של ישראל בעולם עם הקסם שלה וב-7 השפות שהיא דוברת. היא מרצה, מתראיינת ומופיעה בארץ ובחו"ל, פעילה במדיה בתחום המוזיקה וגם ההסברה וקידום השאיפה לשלום. 
חזור לרשימה המלאה