איתן פלד "Rituals (again)"

שם האומן: איתן פלד

שם השיר: Rituals (again)

הסינגל השני המצופה של המועמד לפריצת השנה במצעד השנתי של גלגלצ לא ישאיר אף אוזן אדישה. לאחר שהסינגל הראשון שלו "איפה הימים" הגיע למיליוני השמעות ברחבי פלטפורמות הסטרימינג וכבש את מצעדי גלגלצ, שזאם וספוטיפיי עם קולו המצמרר וסגנון שילוב השפות הייחודי שלו, פלד משחרר עתה את הסינגל השני שלו "Rituals "אותו כתב יחד עם אחיו מתן על ההתמודדות המשותפת והאמיצה שלהם מול ההפרעה הנפשית OCD. את הסינגל פלד עשה בשיתוף פעולה עם מחלקה ד' בבית חולים "שניידר" המטפלת בהפרעות פסיכיאטריות בקרב בני ובנות נוער ואליהם הוא תורם את הכנסות השיר.
 
"אני מקווה שהאופן בו אני חושף את ההתמודדות והמאבק היום יומי שלי עם OCD בשיר תעודד אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים לדבר על כך יותר בביטחון ולבקש עזרה. בסופו של יום אלו מאבקים שאי אפשר לנצח ללא פתיחות וסביבה תומכת".
 
מעבר לאיכויותיו הקוליות והעוצמתיות של איתן וטביעת האצבע הקולית שלו, השיר מתאפיין בהפקה ייחודית של צוקוש ותם רוזנברג המפגישה בין צלילם אלקטרונים למוסיקה חיה אשר הוקלטה ביומיים מרוכזים בטעם של פעם באולפני "פלוטו". מבין הנגנים המחוננים נמנים יוסי פיין (בס), דן מאיו (תופים), יוסי מזרחי (גיטרה), רביעת כלי מיתר וכו' לצד העבודה על אלבום הבכורה שלו נמנה איתן פלד בין הכותבים ומלחינים של הסדרה "כפולה" של נועה קירל ושל אמנים רבים בתעשייה כגון מרגי, רביב כנר וכו'.
 
מילים: איתן פלד, מתן פלד
לחן: איתן פלד, רובי פייר
הפקה: צוקוש, תם רוזנברג
קולות: רועי ביתן, רומי מור, תם רוזנברג 
עיצוב גרפי: אלון בוטבול
תמונת קאב: דניאל צאירי
 

חזור לרשימה המלאה