איתן פלד וסתיו בגר Sakatna (Falling)

שם האומן: איתן פלד וסתיו בגר

שם השיר: Sakatna (Falling)

מילים ולחן: איתן פלד, סתיו בגר
הפקה: סתיו בגר
 
בחודשים האחרונים הפך איתן פלד לאחד השמות המבוקשים בתעשייה: הוא אחראי על השיר הבינלאומי של מרגי ”Sucks To Know You" ושירים נוספים מתוך הפרויקט שצפויים לצאת בקרוב, שיתף פעולה עם סקאזי בטראק מיוחד עבור פסטיבל הטומורולנד ובקנה עומדים שירים ושיתופי פעולה מסקרנים במיוחד עם הזמרים האהובים בישראל, ביניהם נועה קירל, רביב כנר ונרקיס!
 
איתן חובר אל המפיק המוזיקלי המוערך סתיו בגר שאחראי על עשרות להיטי ענק בשיר "Sakatna" (בתרגום מערבית לעברית "נופלים"). השיר, אשר כתוב בסגנונו הייחודי של פלד המשלב בין ערבית לאנגלית, מציג סאונד מרענן בנוף הישראלי ומגשר על הגבולות שבין תרבות מזרח התיכון לבין מוסיקת הפופ החדשנית. השיר מלווה בקליפ המושקע ביותר של איתן עד היום. הקליפ צולם בדרום הארץ ועוקב אחר סיפורו של נער בדואי מהפזורה אשר הולך על החבל הדק שבין האמונה והמסורת המקובלת לבין החלומות והשאיפות שלו לפרוץ את הגבולות.
 
איתן פלד: "לפני שנה קיבלתי הודעה מסתיו בגר בה ביקש לקבוע איתי סשן, הייתי בעננים. עוד לפני שזכה באירוויזיון, סתיו אחד המפיקים שתמיד חלמתי לעבוד איתם ואין שמח ממני שהוא הצליח לבטא את הרצון שלי להפגיש בין התרבויות המגוונות שבחברה הישראלית דרך העיבוד וההפקה הייחודיים לו המשלבים כלי נגינה אוריינטליים וסאונד אלקטרוני." 
 
עיצוב גרפי: אלון בוטבול
צילום סטילס: דניאל צאירי
חזור לרשימה המלאה