אודלי Mon Demon

שם האומן: אודלי

שם השיר: Mon Demon

אודלי Odelly היא זמרת יוצרת, סקסופוניסטית, ומפיקה. בת למשפחת חזנים מאלג'יר, אשר נולדה בצרפת וגדלה בירושלים. כיום, חיה בתל אביב.
 
בסצנת המוזיקה הישראלית, משתפת פעולה עם מוזיקאים שונים ומופיעה עם החומרים המקוריים שלה במקומות החמים של תל אביב, בפסטיבלים ובאירועי בוטיק שונים. אודלי מככבת גם ברשתות החברתיות, ומושכת אחריה קהל עוקבים נאמן אשר הולך וגדל מיום ליום.
 
את אלבומה הראשון, מקליטה בימים אלו עם המפיק ארנון זיו, יחד הם יוצרים קו מוזיקלי ייחודי המשלב פופ עכשווי, טראפ והיפ הופ בצרפתית ובעברית, בו שזורים אלמנטים אוריינטליים ומלודיות אתניות שספגה בילדותה. מתוך האלבום כבר יצא סינגל בינלאומי, וקאבר לשיר כרמן שהגיע למעל 120,000 השמעות בספוטיפיי.
 
Mon Demon סינגל שני מאלבום הבכורה של אודלי "חיפשתי, את הקול שלי שנים רבות, מצאתי אותו עכשיו תורי לדבר. השיר מבטא את הדיאלוג הפנימי של ילדה קטנה עם השדים שלה, אותם קולות אמיתיים ודימיוניים שמונעים ממנה להשמיע את קולה האותנטי בעולם. אחרי שתיקה ארוכה, אודלי בוחרת להסתכל להם בעיניים ולרקוד איתם. הביט הטראפי הבועט, יחד עם התופים השבטיים והכינורות המייללים יוצרים אווירה מכושפת שמדביקה את המאזין בדיבוק, וסוחפת אותו לתוך מחול השדים שמתחולל בליבה של אודלי.
 
אודלי שקדה על יצירת וידאו קליפ מושקע במיוחד עם היוצרים תום והדר כהן, על מנת לבטא גם ויזואלית את תהליך הצמיחה - מילדה מפוחדת שקולה חנוק, לאישה עוצמתית שחוגגת את הפחד. 
 
Music & Lyrics : Odelly (Composer)
Arrangement: Odelly and Arnon Ziv
Music Production: Arnon Ziv
Produce by Tom Cohen and Hadar Cohen
Directors/camera - Tom Cohen and Hadar Cohen
חזור לרשימה המלאה