אהרן רזאל "Why are birds always singing"

שם האומן: אהרן רזאל

שם השיר: "Why are birds always singing"

מילים ולחן: אהרן רזאל
עיבוד והפקה מוזיקלית: אייל מזיג
 
אהרן רזאל, אחד היוצרים והמוזיקאים המיוחדים של דורנו, אמן שהגדיר מחדש את הגבולות בין הקודש לחול וחיבר סגנונות ישראליים, יהודיים ובינלאומיים, נולד בניו יורק של שנות השבעים וגדל בישראל במשפחה של חוזרים בתשובה. יש בו מין הרוק, הבלוז והנשמה, העדינות והחספוס, בליל מוזיקלי ייחודי ויכולת נדירה של פריטה על מיתרי החיים וה לב. שנים עשר אלבומיו כוללים את "הסנה בוער", "זמן הגאולה", "מה עשית היום", "קבעתי את מושבי", "הגיבן הקדוש" ושירים נוספים שהפכו לחלק מהנוף התרבותי היהודי־ישראלי.
 
"Why are birds always singing" הוא סינגל חדש שיוצא כעת באופן רשמי מתוך האלבום "הנשמה רוצה יותר" שיצא לפני מס' חודשים. בשיר החדש רזאל שב לברודווי של שנות העשרים שלושים, למחזות הזמר והשירים ששמעו בילדותו בבית סבו וסבתו בניו יורק. השיר מורכב מהרמוניות יפיפיות לצד טקסט פשוט שמדגיש שוב את כישרונו הרב של רזאל כמספר סיפורים באמצעות ניגונים המעוררים את לב המאזין.
 
בימים אלה קורה דבר נוסף ומרגש בקריירה של רזאל - הוא מוציא בפעם הראשונה ספר חדש "החיים כניגון", ספר שהוא מעין מסע אישי לאורך הקריירה שלו ושזורים בו שירים עם תובנות, וסיפורים קצרים לצד רעיונות ברוח החסידות, שנכתבו בתחנות חיים שונות ועברו דרך הדף או הפסנתר.
חזור לרשימה המלאה