תמר חיים "היית אומר"

שם האומן: תמר חיים

שם השיר: "היית אומר"

תמר חיים בת 27 זמרת, יוצרת המשחררת סינגל ראשון מתוך אלבום ה E.P הראשון אותו כתבה והלחינה. את חייה המוסיקליים החלה לרקום בגיל 14, כבר אז שרה, רקדה והופיעה על כל במה אפשרית. היא פגשה את עולם הכתיבה לאחר משבר משפחתי שחוותה. דרך ההתמודדות שלה הייתה פשוט "לשפוך את הלב" על הדף, כך מצאה את עצמה כותבת ומלחינה מאז ועד היום. בעקבות קשת הרגשות שליוו אותה בתקופת המשבר נוצר האלבום המדבר על מערכות יחסים- אהבה, חברות, הרגלים, געגוע, אכזבה..
 
תמר למדה בבית הספר " רימון" ומשם הדרך הייתה קצרה להופעות בכל רחבי הארץ עם הרכבים מוסיקליים שונים - "קרניבנד" לצד מיכל אמדורסקי ובזאפה לצד אריאל זילבר ואייל מזיג. בשנה האחרונה עבדה עם מורן דוד ("לך עם האמת שלך" - עדן מאירי, "איפה את" – אליעד נחום ועוד), עם הצמד KNOB ועם יוצרים נוספים.
 
"היית אומר" הוא שיר הבכורה אותו כתבה והלחינה בהפקתו של בן שופן. השיר מדבר על רומן, זוגיות בסתר מנקודת מבט של המאהבת. מתאר יחסים של מותר ואסור, לבטים בין אהבה למוסר, התאהבות גדולה לצד היסוס תמידי. את הקליפ צילם מורן מורדי ("הכל שקוף"- מרגי) הרקדנים המכוסים בכל הגוף בקליפ ממחישים מערכת יחסים "כלואה", אך מצד שני הדיונות מציגות חלל גדול ללא חוקים, כאילו "אף אחד לא רואה אותם." 
חזור לרשימה המלאה