תומר עפרון הולך לאיבוד

שם האומן: תומר עפרון

שם השיר: "הולך לאיבוד"

תומר עפרון, מופיע בשנתיים האחרונות עם הרכב שנקרא "הפרחים של עפרון". להקה סופט רוק ישראלית, חלקם בוגרי ביה"ס רימון, הופיעו בין היתר בפסטיבל הפסנתר ושרים גם את השירים של תומר וגם את השירים של סבו, נחום נחצ'ה, היימן שהלך לעולמו אשתקד. הגיוני להניח, כשסבא שלך הוא אחד מאבני הדרך של המוזיקה הישראלית – נחצ'ה היימן, וההורים שלך שרפו את המדינה עם הפאנק רוק של להקה מקומית ואינספור פרויקטים מוזיקליים במרוצת השנים (סי היימן ורן עפרון) שתהיה מושפע מה-DNA שמרכיב את השושלת הזו ואכן, המוזיקה של תומר עפרון מכילה את הצניעות הארצישראלית ההיא מחד, ואת השפה הישירה, המידית, מרובת האמירה מאידך. 
 
"הולך לאיבוד" הוא סינגל חדש שמוציא עפרון המדבר על חוסר וודאות בקשר. השיר מלווה בקליפ שצולם בבית אבות, מקום שתומר מאוד מחובר אליו ונוהג להופיע שם. הקליפ לוקח את השיר למקום אופטימי ומספר על אהבה חדשה בין שני אנשים בני הגיל השלישי, וכמו בכל אהבה חדשה, בכל גיל, ניתן להרגיש ולהתנהג כילד. המוזיקה של תומר עפרון שאותה הוא כותב ומלחין, מתאפיינת בבין-דוריות מקסימה. כזו שמושפעת מהרכבים חוצי עשורים כמו החצר האחורית, לצד מוזיקאים שתמיד נשמעים רעננים וחדשניים כמו יזהר אשדות, אלון עדר וגלעד כהנא. היא עוסקת בסוגיות אישיות שהן קולקטיביות כמו פרידה וחשבון נפש עליה, בתמימות ביישנית של מי שיש לו מה להגיד, אבל יגיד זאת על הבמה מול קהל. בשאר הזמן, כמו חצב ארצישראלי, הוא יעמוד ברוחות הנושבות וישאף להתחדשות תדירה, בכל סיבוב ומערכת יחסים, והתמודדות יומית שתבוא עליו. 
 
בימים אלו מוציא תומר עפרון סינגלים חדשים לקראת אלבום בכורה ומופיע ברחבי הארץ. הופעת השקת סינגל: מועדון תמונע, 6 לדצמבר, שעה 21:00  
חזור לרשימה המלאה