תומר ישעיהו "Manuella" האלבום

שם האומן: תומר ישעיהו

שם השיר: "Manuella" האלבום

תומר ישעיהו מציג את "מנואלה" - אלבום חדש המספק הצצה ישירה למוחו הקודח של ישעיהו כאחד המפיקים החשובים שפועלים פה כיום. מנואלה הוא אולי האלבום הכי ורסטילי שישעיהו הוציא עד כה. מדובר באלבום המדמה מן "טיול מסביב לעולם" שנע בין מדינות, ערים וזירות שונות ומשונות. כל זירה מציגה התרחשות אחרת, המזמינה את המאזין להפליג בדמיונו למקומות קרובים ורחוקים בו זמנית. לכל אורך האלבום אפשר להרגיש את המפגש המוזיקלי בין הגלובלי ללוקלי בצורה הטבעית ביותר וישעיהו נמצא שם ומלווה אותנו ברוחו ובהפקתו מהתו הראשון ועד האחרון.
 
בין שירי האלבום אפשר לפגוש את דניאלה ספקטור, מגי היקרי, יעל שושנה כהן (לולה מארש) ואורחים נוספים שבעזרתם ישעיהו מצליח לספר סיפורים קצרים המתלכדים למשהו אחד גדול ושלם. תומר ישעיהו, אחד המוזיקאים הפעילים בזירה המקומית, המוכר גם כמפיק (ג'יין בורדו, גיל בר הדס ולורן נוימן) וכבר מחזיק בקריירת סולו מרשימה הכוללת ארבעה אלבומים אותם הוציא תוך זמן קצר:
- "אופניים חשמליים" (בהפקת עמיר לב),
- "בוידעם" שהפיק תומר בעצמו יחד עם רועי חרמון,
-  "טריפולי", שיצאו מתוכו סינגלים מצליחים כמו " יום אחד "ו- זמן פריז "
- בשנה החולפת שחרר ישעיהו את אלבומו הרביעי "מונומנט", מתוכו יצאו הסינגלים "שיר של קיץ", "עיר בלי ים " ו"משחקי קופסא" וכרכרת זהב      שיצא עם קליפ יפהפה שזכה לאחרונה בפסטיבל אסיף לאנימציה.
- מנואלה הוא אלבומו החמישי.
 
הופעות קרובות:
1/2 בארבי
19/3 צוללת ירושלים
24/3 זאפה חיפה 
חזור לרשימה המלאה