תומר ישעיהו "באה מנוחה ליגע" (שיר העמק)

שם האומן: תומר ישעיהו

שם השיר: "באה מנוחה ליגע" (שיר העמק)

מכונת הזמן –ביצועים אלטרנטיביים לשירים מימי ראשית המדינה פרויקט מיוחד ליום העצמאות ה-70 של ישראל כאן 88 יוצאת בפרויקט מיוחד, לרגל יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל בשיתוף חברת לינקטון. במסגרת הפרויקט הוקלטו גרסאות חדשות של 11 שירים מרכזיים מהפסקול הישראלי של ימי ראשית המדינה. השיר השני שיוצא לשידור הוא "באה מנוחה ליגע" (המוכר במקור כ"שיר העמק") שהקליט תומר ישעיהו, מהיוצרים הבולטים בעשרו האחרון, מפיק המוסיקה באלבום הבכורה של להקת ג'יין בורדו ומייסד להקת ISAIAH .
 
בפרויקט משתתפים אמנים והרכבים נוספים, ובהם אבבה, בן גולן, עינב ג'קסון כהן, איה זהבי פייגלין, יהוא ירון, עומר נצר, סיסטם עלי, קובארי אביגיל עטרה והלה רוח. את הפרויקט עורך ומפיק, איציק יושע, מנהל הפרויקטים של כאן גימל וכאן 88 .
 
מנהל כאן 88 ,ד"ר משה מורד, "הפרויקט היפהפה הזה לוקח את דור ההווה והעתיד של המוסיקה הישראלית אל העבר שלה, טרום עידן הרוק והפופ. ההתחברות של האומנים הצעירים לשירים של ראשית המדינה והביצועים מלאי-ההשראה שלהם ירגשו את כל מי שגדל על השירים האלה ואת אלה שיגלו אותם עכשיו. אין מתנה יותר יפה מזו שכאן יכולה לתת למדינה ולמוזיקה הישראלית ליום העצמאות ה70 
חזור לרשימה המלאה