שרון טובה לוי "מדענים"

שם האומן: שרון טובה לוי

שם השיר: "מדענים"

מילים ולחן: שרון טובה לוי
הפקה מוזיקלית: שרון טובה לוי, תומר ישעיהו, שלומי מנצור
 
הקסם, הגאונות, הסאונד והקול המהפנט של שרון טובה לוי (ל"שט) שוב כאן, באלבום חדש, אישי יותר, חשוף ואותנטי. אלבום שהוא מעיין מסע, חזרה ומחקר לשורשים המוזיקליים של"שט, לאלו שעיצבו את האישיות שלה . שנתיים עברו מצאת אלבום הבכורה של שרון "דברים נוצצים" שנתיים של מסע פנימי וחיפוש מצפון הארץ ועד לערבה. בתקופה הזאת סיימה בהצטיינות את הלימודים באקדמיה למוזיקה, שנתיים של שרבוטים במחברת, משפטים על משפטים, לחנים שהתנגנו לה בראש בדרכים, על שפת הים, בלימודים - ברחובות ירושלים, בזמן שהיא בונה את הפרטיטורה לתזמורת באקדמיה ועכשיו הכל התחבר לאלבום חדש .
 
שרון היא הר געש שמאגד בתוכו מגוון רחב של סגנונות והשפעות מוזיקליות, היסודות שלה הם מעולם המוזיקה הקלאסית, מוזיקה יוונית כשלבוזוקי יש חלק משמעותי בפס קול חייה . סבא של שרון היה סוחר שבכל שבוע חזר מארצות הים התיכון עם תקליטים של מוזיקה יוונית, כאלו שגורמים לעולם להיעצר בזמן שמאזינים להם . ילדות מלאה בבאך ושופן לצד אריס סאן, גליקריה, מיקי גבריאלוב , דאלארס ופוליקר כשאלו השורשים שלך אין ספק שאתה צומח להיות מה ששרון טובה לוי היום, יוצרת מוכשרת וכל כך מסקרנת .
 
שרון: "יש דבר כזה", טלפתיה . "אפשר להרגיש את זה, אפילו אם לא רואים, זה כמו אהבה, אפשר להרגיש את זה בכל הגוף, אז מה אם עוד לא ראינו את זה או מצאנו את הצבע של זה, או מדדנו את זה כמו למשל את הסיבובים של הכדור והכנו מזה שעון, בכלל, אני לא מאמינה בעניין הזה זמן כלומר וודאי, אנחנו מבינים אולי חלקים מזה, אולי מה שאנחנו רואים בעיניים כמו אור וחושך, אבל זה בטח לא כל הסיפור. זה לא כל הסיפור, בטוח יש יותר מזה, יש דבר כזה "טלפתיה " וזה לא משה מעולם הקוראים בקפה ומביטים פנימה לתוך כדור בדולח, יש דבר כזה טלפתיה, ומרגישים את זה כמו אהבה, אז מה אם עוד לא הוכחנו את זה, ופתאום אני רואה את זה מופיע מולי, שחור על גבי לבן, היום כתבו בעיתון: "מדענים בהרווארד הצליחו לשלוח הודעה בטלפתיה ממומביי לפריז ".
 
הופעות קרובות:
24/3 שייח אבריק קרית טבעון
7/5 הודנא 
17/5 חלוצה, יפו
חזור לרשימה המלאה