שלומי אלהרר "בלי לדבר"

שם האומן: שלומי אלהרר

שם השיר: "בלי לדבר"

מילים :רמי הלוי
לחן: רובי ראובני
הפקה מוזיקלית: אבי מסיקה
 
לפני שנה בדיוק פרץ לחיינו שלומי אלהרר, (30), מתמודד שבלט במיוחד בשלב האודישנים של העונה הרביעית של תכנית הטלוויזיה "דה ווייס" ששר את " את חירותי" של חווה אלברשטיין. למרות הביצוע המרגש, שלומי לא זכה לסיבוב מהמנטורים ובכך לא המשיך לשלב הבא בתכנית. לאחר שידור הפרק, עלו תגובות רבות ברשת כך על שחייבים להחזיר את שלומי לתכנית ואף התקיימה הפגנה מחוץ למשרדי "רשת" הקוראת לתת לשלומי "גלגל הצלה" האודישן נגע בכולם גם בגלל קולו הנעים והמרגש של שלומי וגם בגלל הסיפור המיוחד שהביא עימו - החזרה בשאלה, היציאה מהארון והקשר המיוחד שלו עם אימא שבתחילה לא הצליחה לקבל את נטיותיו והיום כעבור שנים היא התומכת המובילה ביותר של בנה.
 
אלהרר ,שהופתע מתגובת הקהל הבין מהר מאוד שמוזיקה היא חלק חשוב בחייו והחל לעבוד על אלבום הבכורה עם אבי מסיקה שזיהה מיד את הפוטנציאל הטמון בו. לאחר שלושה סינגלים קצביים, בסגנון הלטיני והפופ אמריקאי, שזכו לאלפי צפיות ביוטיוב והשמעות ברדיו "נושם מחדש", "לוקו" ו"סוד" מגיע אלינו הסינגל "בלי לדבר" אותו כתב רמי הלוי, הלחין רובי ראובני והפיק מוזיקלית אבי מסיקה.
 
"בלי לדבר" בלדה מרגשת שמביאה איתה את הסיפור המרגש של שלומי ואימא שלו ועל איך שלמרות התנגדותה לשתף את הכלל בסיפורו האישי הצליח אלהרר לגעת בכולם ובעיקר באימא שלו ... בימים אלה עובד אלהרר על מופע הבכורה שלו "מופע חורף אקוסטי". 
חזור לרשימה המלאה