שי חזן "קורן"

שם האומן: שי חזן

שם השיר: "קורן"

עיבוד והפקה מוסיקלית: טל שגב
 
שי חזן (34) יוצא להקה צבאית ובית הספר למוסיקה רימון, החל להופיע עם חומריו המקוריים כבר בשנת 2010 במועדונים שונים, כגון: סאבליים, בארבי ופאפאיתו. השגרה היומיומית דחקה מעט את היצירה הצידה וברגע שהגיעה תקופת הקורונה, הבידוד החזיר את שי ליצור שוב. קורן נבחר להיות סינגל הבכורה שלו.
 
שי: ״תקופת הקורונה גרמה לי להתנתק מהשגרה היומיומית והדבר הראשון שעשיתי היה לחזור וליצור מוסיקה. כנראה שתת המודע ידע מה אני צריך.״
 
שי כתב והלחין את השיר ובאופן מאוד טבעי החליט לשתף פעולה עם טל שגב, שאותו הכיר עוד בצעירותו כשהופיע במסגרת הלהקה העירונית של העיר חולון. טל התחבר מאוד לשיר וכך השניים חברו יחד לעבודה משותפת. טל אחראי על העיבוד, קלידים, גיטרה בס וקולות רקע, גלעד שמואלי על התופים ועמית יצחק על הגיטרות . לשיר הופק גם קליפ בבימויו של ולדי סקוריק .
 
השיר מדבר על הצד האופטימי ששי לקח מתקופת הבידוד ״ אני קורן מפיץ קצת אור שמרגיע את הבלגן, להתעורר לבוקר חדש שתהיה כאן רק אהבה.״ השיר משקף את אופיו האופטימי והחיובי של שי, שמאמין שמחשבות ומעשים חיוביים בימים אלה ממלאים את הנפש באור והמון חוזק לעבור את הימים הלא פשוטים שעוברים על כולנו. שי מספר שהעבודה על השיר עזרה לו לעבור את תקופת הבידוד בתחושה יותר מעודדת עקב העשייה והאהבה שלו למוסיקה.
חזור לרשימה המלאה