שי ברק ושיר ברזל "4 בבוקר"

שם האומן: שי ברק ושיר ברזל

שם השיר: "4 בבוקר"

שי ברק (46) זמר יוצר כותב ומלחין. את תחילת דרכו המוזיקלית החל בגיל 14 בפנימיית כפר הנוער הדסים, תוך כדי שמלמד את עצמו לנגן על גיטרה קלאסית ישנה שהייתה תלויה על הקיר כקישוט בחדרו בפנימייה ביום בו התקבל להדסים ובאותה העת החל כותב ומלחין את שיריו.
 
בתום 15 שנות נישואין ושני ילדים מדהימים ולאחר שנישואיו עלו על שרטון ובתהליך כואב המלווה בלא מעט עצב, נסתיימו חיי הנישואין בשנת 2016 ומאותו הרגע החליט לשוב לחלום נעוריו ולהגשים את ייעודו במוזיקה כיוצר כותב מלחין ומבצע את שיריו. לאחר 4 שנים של עבודה על אלבום הבכורה "אל תוותרי" שהוא גם הסינגל השני באלבום, גיבש את החומרים שנבחרו להוות את אלבום הבכורה ובשנה האחרונה החלו הקלטות השירים מתוך האלבום.
 
אלבום הבכורה נוגע ביחסים שבינו לבינה, אהבה, אכזבה, רומנטיקה, כאב, פגיעה ותקווה, שירי רוק עם גוון ייחודי משלו המזכיר לעיתים להקות רוק עליהם גדל עם סגנון אישי של שי כיוצר. המילים והלחנים בשיריו, הם אוסף סיפורים ויזואליים המתנגנים בראשו ודמיונו ונולדו בחלקם מתוך חוויות אישיות, משאלות לב וכן מראות וסיפורים מהחיים המובאים בשירים דרך עיניו של שי.
 
בתחילת תקופת הקורונה נראה היה כי החלום מתרחק ואינו בר השגה בשנה הקרובה, מה שבסופו של דבר התברר כהזדמנות מדהימה להשקיע את כל כולו ביצירה ועשיה מוסיקלית ולרתום לפרויקט מוזיקאים ואנשי הפקה מובחרים, כדוגמת שיר ברזל זמרת ויוצרת מחוננת המשתתפת במספר דואטים באלבום, כמו גם הגיטריסט אייל בשבקין שאחראי על הקלטת הגיטרות באלבום, המתופף נתי אוחנה וטכנאי הסאונד אבי טולדנו, שחתום על עבודות מיקס ומאסטרינג של זמרים ויוצרים רבים מוצלחים ומוכרים. בעזרתם של כל אותם האנשים שהאמינו בשי ובשיריו, החלום מתגשם! ועל כך מוקדשת לכולם הערכתו ותודתו העמוקה.
 
חזור לרשימה המלאה