שירה קיזלשטיין "את"

שם האומן: שירה קיזלשטיין

שם השיר: "את"

מילים ולחן: שירה קיזלשטיין
עיבוד והפקה מוזיקלית: עדי אולמנסק 
 
המוזיקאית והיוצרת הצעירה והמסקרנת שסומנה בשנה האחרונה ע"י אנשי תקשורת שונים כדבר החם הבא במוזיקה הישראלית בשיר חדש "את" סינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה.
 
שירה קיזלשטיין אמנם רק בת 20, אך כבר כמעט שנה שהיא עובדת במרץ וסוללת את דרכה במקצועיות ובהתמדה בתעשיית המוזיקה המקומית. היא כותבת, מלחינה, מנגנת  ובשלבים מתקדמים של לימודי הפקה מוזיקלית (גם בסינגל החדש הייתה מעורבת מבחינת ההפקה והעיבוד). היא יוצרת פופ אלקטרוני אישי ונשי אפוף אווירה בשילוב של דרים פופ עם נגיעות אלטרנטיביות אפלות ו R&B. קיזלשטיין לוקחת סיכונים ומתנסה בסגנון מוזיקלי שטרם נשמע כמוהו בארץ עם עבודה צמודה למוזיקאית המוכשרת עדי אולמנסקי (שאחראית על ההפקה והעיבוד), השפעות מוזיקליות מלנה דל ריי ובנקס, לצד הקול החם והמכשף שלה נוצר 'פיוז ן של משהו שאי אפשר להפסיק לשמוע . מתוך אלבום הבכורה שלה שעתיד לצאת בחודשים הקרובים יצאו עד כה השירים "בסוף כל יום", "צ'לו" וכעת " את" שיוצרים ציפייה גדולה לקראת האלבום המלא .
 
כמה מילים שכתבה שירה על "את" : את נכתב עליי ועל החברה הכי טובה. שלי אנחנו דומות כשזה מגיע לנפש שלנו ולהתמודדויות שלנו בחיים. הרגשתי שרציתי לכתוב לה ולי ולכל מי שיכולה להזדהות - מן המנון נשי שמעביר את המסר שאנחנו לא לבד בעולם הזה אנחנו חזקות ויכולות להתגבר על הכל אני מקווה שכל אחת תוכל להתחבר ולמצוא את עצמה ב"את".
חזור לרשימה המלאה