שירה מרגלית ״עוד לא״

שם האומן: שירה מרגלית

שם השיר: ״עוד לא״

מילים : שירה מרגלית וארז "איזי" שרון
לחן : שירה מרגלית
עיבוד : אורי אבני
 
לאחר הסינגל הראשון "אמא צודקת תמיד" (נתניה) שזכה להצלחה רבה שירה מרגלית בת 23 , מוזיקאית , זמרת ויוצרת יוצאת בסינגל שני מאלבום הבכורה שנקרא "עוד לא". "עוד לא" שיר בסגנון לטיני שאותו הלחינה וכתבה שירה יחד עם ארז "איזי" שרון. על ההפקה והעיבוד המוזיקלי אחראי אורי אבני . השיר מספר סיפור אהבה צעיר ,קליל ושובבי ועל הרצון להספיק הכל מהכל ולנצל כל רגע בחיים כי יש רק פעם אחת לחיות.
 
שירה החלה את דרכה בגיל 18 בתכנית "פרויקט הלהקה" בערוץ הילדים שבסופה הפכה להיות חברה בלהקת "סטארטאפ" שצברה אהדה והערצה רבה בקרב בני נוער וילדים ברחבי הארץ, הלהקה אף זכתה בהרכב השנה בטקס נבחרי הילדים, הוציאה אלבום שהסינגל הראשון מתוכו היה שיר שאותו כתבה והלחינה שירה "בעיניים שלך" וקיימה סיבובי הופעות בכל רחבי הארץ. עם התפרקותה של הלהקה החליטה שירה ללכת לדרך עצמאית ובוגרת יותר וצברה כוח רב ברשת ומאות אלפי צפיות, כיום היא מחזיקה עמוד אינסטגרם ופייסבוק עם עשרות אלפי עוקבים.
 
שירה אמנית מאוד ייחודית בנוף הישראלי מצד אחד זמרת פופ אנרגטית וסקסית ומצד שני יוצרת אינטליגנטית עמוקה ומרגשת . בשיריה ובסגנונה היא מביאה משהו חדש ומרענן . את יציאת השיר מלווה גם קליפ מושקע וקייצי במיוחד 
חזור לרשימה המלאה