שחר אריאל "תמיד אתה איתי"

שם האומן: שחר אריאל

שם השיר: "תמיד אתה איתי"

תמיד אתה איתי הוא הסינגל השני מאלבום הבכורה של שחר אריאל. התזמון אינו מקרי והמילים מכוונות כמו חץ ללב. שחר שרטט במילותיו את הקשר הצמוד והשורשי שלו עם אביו ז"ל ב"תמיד אתה איתי", שיר חשוף, אמיתי וקרוב. עם כישרון כתיבה יוצא דופן שללא ספק ירש מאביו המנוח אשף המילים, עם שורשים עמוקים בתוך תרבות המוזיקה הישראלית, ועם סינגל שני חדש ומרגש, שחר אריאל חושף אותנו לעוד רובד בנבכי הרגש וכובש בפשטות מעוררת הזדהות וזיכרון ישן. אחרי שנים של יצירה עם אחיו אהוד בצמד "האחים אריאל", שחר אריאל, במאי (האח הגדול) מוציא את אלבום הסולו הראשון שלו. כשרון הכתיבה הבולט צמח והתהווה בסמוך לבאר אינסופית של טקסטים גאוניים ממנה שאב כישרון וסגנון ייחודי, מקומי, מדויק.
 
אחרי הסינגל "עלייך ועליי" בו שחר מציג את הקוטביות של מערכות יחסים באופן רגיש ומעורר הזדהות הוא מביא לנו עוד הצצה מרתקת לחוויתו את אביו המנוח בעטיפה של פולק ישראלי ייחודי שהפיק בחסד פטריק סבג. לאורך השנים האחים אריאל הופיעו על במות רבות, בין היתר במופע השנתי לזכרו של אביהם. שניהם התקרבו אל הדת כל אחד בדרכו שלו.
 
זהו אלבום הבכורה של שחר עליו הוא עובד שנים ומשקף את הקשרים שמצא בין אהבה, אמונה, מהקוטב החיובי כשזה מצליח, עד הקוטב השלילי, כשזה מתפרק.
 
שחר אריאל בהופעה שלישי, 7/24 ,30:20 ,בר גיורא, תל אביב שני, 9/3 ,30:20 ,מופע השקה בזאפה תל אביב 
חזור לרשימה המלאה