שולה חן ואיתמר קורן "ואני לצידך"

שם האומן: שולה חן ואיתמר קורן

שם השיר: "ואני לצידך"

ואני לצידך - דואט מרגש מפי שולה חן, זמרת ותיקה ואיכותית שבין שיריה הרבים שרה גם את בוא הביתה, איזידור, אוריה החיתי ושירים רבים נוספים, יחד איתה שר בנה איתמר קורן, בין השניים נוצר שילוב קסום ומעניין. המילים של אבי רובינשטיין והלחן הוא של נגן הבס האגדי אריה ברקוביץ' מעבד ומלחין ותיק ומשובח.
 
השיר ואני לצידך הוא השיר השלישי מתוך המיזם "תווים השניים" שבו זמרים ישראלים ותיקים ומשובחים מבצעים ומקליטים דואטים חדשים יחד עם ילדיהם. השירים יוצרים חיבור בין עבר להווה עם קריצה לעתיד ומיזוג בין נוסטלגיה להתחדשות. את הפרויקט הייחודי יזם ומוציא אל הפועל התשבצאי הוותיק, מחבר הספרים והפזמונאי אבי רובינשטיין, שגם חיבר את המילים לכל השירים. השיר הראשון  "נוגעים באופק", דואט מפי מיכל טל, אחת מהזמרות המוערכות והמצליחות בשנות השבעים, יחד עם בתה אליה טל-גבע באיחוד מרגש הן מבצעות את הדואט "נוגעים באופק". את המילים כתב אבי רובינשטיין והלחן הוא של פרופסור גידי קורן, שבין השאר הקים את להקת האחים והאחיות. הדואט השני בפרויקט שנקרא "רגעים מאושרים" מבוצע ע"י הזמרת האהובה אופירה גלוסקא ונועם רובינשטיין, מילים: אבי רובינשטיין לחן: אריה ברקוביץ'
 
פרויקט "תווים השניים" אשר קורם עור וגידים, זוכה להתעניינות רבה ומעורר את השיח הציבורי אודות הכבוד להם ראויים אומני העבר שלנו. בחודשים הקרובים נכונים דואטים מיוחדים ומרגשים נוספים.
חזור לרשימה המלאה